Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez így mennyire egészséges?...

Ez így mennyire egészséges? Mennyire foglalkozzak a negatív visszajelzésekkel?

Figyelt kérdés

Dióhéjban annyi, hogy az a pasi, akiért oda voltam összejött egy másik csajjal. Nem hibáztatom, mivel szinte soha nem volt alkalmunk beszélgetni személyesen. Évekig sínylődtem, mióta együtt vannak, majd eljött az utóbbi időben egy pont, amikor azt mondtam, hogy ok, ha neki az kell, legyen, én pedig magammal foglalkozom akkor, és nem foglalkozom azzal, hogy más mit mond az öltözködési stílusomra. Elmentem tehát kicst bevásárolni, s beszereztem pár dekoltáltabb, dögösebb ruhát, fehér miniszoknyát, fehér tapadós short, pár blúzt, illetve magassarkú szandált.

Sokkal jobban érzem magam, az emberek is nyitottabbak felém, jobban tetszem a férfiaknak is, magabiztosabb vagyok,stb.

Viszont akad pár negatív visszajelzés is többnyire korombelk nőktől, illetve idős néniktől. Ezekkel mit kezdjek?


2018. júl. 18. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ, hány éves vagy, jogos-e, vagy sem.

A férfiak visszajelzésével meg ne törődj. Azzal törődj, akivel együtt vagy,élsz, és húzol, mert az egyetlen vélemény ami számít, az övé.

2018. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Ez ilyen szánalmas kis bosszú a nőknél, hogy csakazértis megmutatják, hogy jobbak a másik nőnél.

Hogy mit kezdj a visszajelzésekkel, attól függ, igazak-e. Pl. ha azt mondják, közönso lettél és jobban állt a finomabb stílus, gondold el, igazuk van-e és melyikkel érzed jobban magad.

2018. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

25 vagyok. Milyen bosszú? Úgyse állok velük semmilyen kapcsolatba. Az meg, hogy közönséges, attól messze állok, már bocsika 😂

A visszajelzések pozitívak olyan emberektől is, akik kritikusak, párom nincs, és nem hinném, hogy egy férfi miatt kellene úgy öltözzek, ahogy öltözöm

2018. júl. 18. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Hát, ha jól éreznéd magad az új stílusoddal, nem zavarna, hogy mások megszólnak miatta. És nem kérdeznéd, mit tegyél velük.
2018. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az igazi boldogság valahol ott kezdődik, hogy levetsz magadról mindenféle megfelelési kényszert és megtanulod magasról letojni mások véleményét arról, hogy milyen módon kéne élned. Egyszóval: sz*rd le :)
2018. júl. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szívem joga megkérdezni, hogy más mit gondol, ha úgy szeretném. És bocsi, de szerintem ha bárki stílust váltana, elgondolkozna azon, hogy vajon milyen.
2018. júl. 18. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Beteges kompenzálásnak tűnik, amit tettél.


De végül is úgy néz ki, így hatékonyabban tudod kielégíteni társas szükségleteidet. Szóval végül bevált.


Amíg nem lesz belőe pofáraesés, addig nincs min aggódnod. Sima ignorálás mehet a beszólogatásra.

2018. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!