Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszak lettek a 16 hetes...

Rosszak lettek a 16 hetes vérvétel erdményei, afp: 0,45 HCG: 4, 08 a down kór kockázata 1/26, pozitív, életkorom alapján 1/639 negatív. Volt akinek hasonló eredményekkel egészséges babója született?

Figyelt kérdés
AFP, down-kór
2014. jún. 19. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
afp-vel ne törödjetek mert julius 1-től nem is lesz már. épp azért szünmtetik be mert megbizhatatlan vizgsálat. Keress rá itt. Kb hetenrte felrakja valaki hogy jesszus rossz lett az erdmény aztán persze kiderül csak fals eredméány volt. ha pár héttel késöbb esel teherbe már nem is nézték volna igy megkiméltek volna egy felesleges aggódástól.
2014. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olvastam én is hogy elavult vizsgálat. Nagyon reménykedem hogy minden rendben ! Az egész családon rajta a para :/
2014. jún. 19. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 1:20 lett a down kockázatom.Nagyon megijedtünk,de végül megcsináltattam az amniocentézist.Hál istennek 3 hét múlva megjött az eredmény,egészséges kisfiú! Egyébként lombik baba.Ha esetleg vérezgettél néha,az is befolyásolja az eredményt.

2014. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Dejóóó ezt hallani !Remélem nálam sem lesz semmi gond ! Hétfőn megyek ultrahangra.
2014. jún. 20. 16:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugi,minden rendben lesz.Egy csomó minden befolyásolhatja az eredményt,ami csak kockázatbecslés és nem diagnózis.Mindenesetre úgy megijeszti a kismamákat,mint a fene.Nem egy nem kettővel beszéltem,akinek szintén hasonló lett és mégis egészséges babája született.Úgyhogy nyugalom!!!Azért majd írd meg mi lett veled.Üdv.
2014. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 1:170-hez lett, elmentünk az Istenhegyi Géndiagnosztikába egy nagyon alapos genetikai uh-ra (nekünk is lombik baba, nem akartuk kockáztatni a vetélést az amnoicentézissel), ott megnyugtattak.

Az afp egy nagyon elavult vizsgálat, rengeteg országban eltörölték már.

2014. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, nagyon reménykedem !!! Megírom majd mi volt, azt hiszem képtelen lennék elvetetni egy beteg babát...ezért nagyon bízom hogy egészséges a kicsim. A 12 hetesen semmi elváltozás nem volt, tarkóredő orrcsont rendben volt...ebben bízom. Holnap már többet tudok.
2014. jún. 23. 11:07
 8/10 A kérdező kommentje:
Az UH szerint negatív :), nem találtak semmilyen elváltozást, ami a kórra utalhatna. A szúrást pedig nem vállalom, mert ha beteg ha nem a gyerkőc akkor is az enyém.
2014. jún. 26. 08:34
 9/10 anonim ***** válasza:
örülök, na látod épp ezért törlik el júliustól. Minden második nönek fals rossz eredményt hoz. Ikreknél meg autómatikusan rossz az eredmény pedig egészsgesek a babák.
2014. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még szerencse, nem kívánom senkinek ezt a pár álmatlan, átsírt éjszakát amit az a sz@r vizsgálat okozott!!!
2014. jún. 27. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!