Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúk is szokták tagadni a...

A fiúk is szokták tagadni a testsúlyukat? Ilyen tini fiúk h esetleg kevesebbet mondanak?

Figyelt kérdés
2018. júl. 20. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:

A testsúlyt le lehet tagadni, de a látható átmérőjüket, meg a zsírpárnákat már nem.


Amúgy nem tudom, tőlem sosem kérték számon a testsúlyom, kinek kéne letagadnom? Egyáltalán ki témázgat a másik ember testsúlyáról?????!

2018. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én ritkán mérem magam, tehát általában tippelni szoktam.
2018. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát elég könnyű vagyok, szóval én senki előtt nem titkolom...
2018. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát van aki szokta?
2018. júl. 20. 16:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, fogalmam sincs, mennyi pontosan a testsúlyom. Úgy saccra meg tudnám mondani, de nem szoktam méricskézni.


A lányok testsúlya sem érdekel, tehát előttem kár tagadni és elszégyellni magát. Elég nevetségesnek is tartom ez, miért nem vallod be, hogy 55 kiló vagy, és miért csak 52,5-öt mondasz. Ha rád nézek, meg tudom állapítani, hogy tetszel-e vagy sem, és onnantól kezdve egyáltalán nem érdekel az a pár deka, amit le akarsz tagadni.


A lányok lehet, hogy a precíz számolgatásból értenek, és egymás között a dekák háborúját vívjátok, de minket fiúkat csak az érdekel, ami a szemünk elé tárul.

2018. júl. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ha vki testkep zavaros akk le tagadhatja nem?
2018. júl. 21. 11:12
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Fiúknál százszor előbb lesz - ha lesz - olyan, hogy inkább többet hazudik. Mert egy fiúnál az a ciki, hogy vézna, gyenge, nem az, ha nagydarab, testes, erős. Neten "testtömegnövelés" címszó alatt több hímnemű gyűlik, mint a futball és kocsi témáknál együttvéve.
2018. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem az hogy vézna,hanem h kovernek tartja magát mert mondjuk 1-2 éve fiatalabb korában az volt
2018. júl. 21. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!