Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha csúnya vagyok, akkor miért...

Ha csúnya vagyok, akkor miért volt 3 barátom (nem barát barát) és miért mondja sok ember azt hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés
Nagy az orrom,kicsi,keskeny a szám, kövér vagyok és az alakom hátul lapos elol tul nagy.Az arcom aszimmetrikus és csúnya.

2018. júl. 4. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Mert vicces vagy es aranyos, ezt a kerdesedol szuryem le, de gondolom nem fonyeremeny elvtarsak voltak.
2018. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Mert nő vagy és sok ember szinte bármilyen nőt megdugna.
2018. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak te látod magad csúnyának?
2018. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Normalis válaszok?
2018. júl. 4. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Nőként akárhogy is nézel ki, találhatsz pasit és a környezeted nagy része úgyis vigasztalni fog. A barátaid nem fognak eléd állni és közölni, hogy héé, ronda vagy.
2018. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A szépség nagyon relatív, így a valamiképp ellentetjének minősülő csúnyaság is.

Nagy az orrod? Mihez képest nagy? Azon kívül milyen formájú? Ugyan ez igaz a kicsi, keskeny szájra is. A kövérség sem mindegy. Nálam az a kövér, aki 200 kiló felett van, vagy legalább megközelíti. A nők molettek inkább. A férfiak meg mackósak. De ez is olyan, hogy van, aki 55 kiló és e mellé 170 centi és azt hiszi, extrém elhízása van. Szóval a kövérség is relatív.

A szimmetriáról annyit, hogy nem feltétlen jó a teljes szimmetria. Az asszimetrikus néha szebb sokkal.

Még egy képet sem mellékeltél amúgy, hogy lehessen hozzá szokni.

Az, hogy volt pasid/barátod, az nem jelzőszám.

Ha nem vagy elégedett magaddal, akkor tegyél valamit. Kövérnek érzed magad? Testmozgás, másfajta táplálkozás. Ugyan ez jó az alakformálásra is. Nagy orr? Kicsi száj? Plasztikai sebészet.

Viszont lehet, hogy csak spontán az önképeddel van baj. Arra inkább lelki orvos jó, azaz pszichológus és vagy pszichiáter.

Szóval nem feltétlenül vagy csúnya attól, hogy te annak gondolod magad és másoknak a te külsőd nagyon is lehet szép, amit ki is mondhatnak.

2018. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
mert nunád van
2018. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 he84 ***** válasza:
100%
Nyilván azért, mert van akinek szépnek tűnsz, van akiknek csúnyábbnak. Minden ember véleménye más, tehát ezért. Én se vagyok szép, inkább átlag körüli, vag alatti egy kicsit és nekem is nagy az orrom.
2018. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!