Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed azokról akik...

Mi a véleményed azokról akik semmihez nem értenek és nem is akarnak változtatni rajta?

Figyelt kérdés
Szalagmunkásokra gondolok akik megelégednek vele és nem is próbálnak előrébb lépni, tehát nem törekednek arra hogy pl. megtanulják javítani a gépet vagy egy teljesen más munkát végezni. Vagy árufeltöltők, ők is simán léphetnének feljebb, lehetne targoncára jogosítványuk vagy végezhetnének valami logisztikai iskolát, de megelégszenek a pakolással. Mi az oka annak hogy valakit semmi nem érdekel annyira hogy tegyen érte bármit?
2018. júl. 20. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenekre is szükség van, nincs ezzel semmi baj.
2018. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se törném magam azért, hogy árufeltöltő helyett targoncás legyek. Az emberek általában azért fektetnek időt és energiát az előrehaladásba, mert úgy látják, hogy attól javulna az életük. Ha cseberből vederbe jutnának vele, akkor nincs értelme.
2018. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez csak egy példa volt. Egy szobafestő is törekedhet arra hogy ne ipari tanuló szinten dolgozzon, hanem profi módon és akkor kereshet akár több pénzt is.
2018. júl. 20. 23:50
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Az emberek nem nagy általánosságban léteznek egy akár ilyen vagy olyan is lehetne világban, hanem nagyon-nagyon konkrétan. Attól, hogy te nem látod, miért is ne emelkedhetne fel a névtelen mucsaröcsögei festő-mázoló, Tóth Lacika nagyon is figyelembe fogja venni a saját élete konkrétumait.
2018. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
És te honnan tudod hogy nem érdekli őket kérdező? Sehonnan. Csak acsarkodni akarsz valakire, meg felsőbbrendűnek képzelni magad...
2018. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szalagmunkásokra gondolva - az agyongyötört, embertelen munkát végzőkre. Nehéz ama 3 műszakos munka után érdeklődni. De van aki mégis próbál figyel, olvas, szeret, nevel. Ez a 'véleményem'
2018. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Voltam arufeltolto, nekem teljesen oke volt, hogy lenyomom a 8orat, megkapom a penz amiert valaltam, igaz nincsenek nagy igenyeim, kaja cigi lakas gordeszka.

Lehetosegek es szerencse sorozata miatt kerultem ki belole, 2000-2500€/honap ahol tartok.

Viszont sokkal nyugottabb volt az eletem arufeltoltokent, semmi felelosseg, semmi plussz melo..

Ha vissza lehet majd menni az idoben, akkor biztos azt az eletet fogom valasztani csak ugy kivancsisagbol.

2018. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem biztos,hogy nincsenek érdeklődési körei,az érdeklődési kör nem feltétlenül munka. Vagyis munka is lehet,amit otthon is lehet csinálni például,de hivatalosan nem az az ember melója.
2018. júl. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1, ezen emberekre is szükség van, sőt;

2, Ezen emberek sokkal életrevalóbban, többüket az élet nevelte, így lenne mit tanulni tőlük;

3, nekik ez a szint elég, nem kívánják Dárius kincsét is megszerezni. Amúgy meg;

4, aki leleményes, az feltalálja magát pluszban ezen munkakörök mellett is.

5, a tanuláshoz pénz, motiváció is szükséges. Az emberi kapcsolatok (Mo.-n) xarak, de nagyon. Lehet, hogyha lenne ezen emberek mellett valaki, akik motiválná-, vagy csak példaképként lenne mellettük, akkor lehet, hogy elindulnának egy fejlődési úton. De mivel szinte mindenki úgy áll hozzá mindenhez Mo.-n, hogy minek vesződni a másikkal, akkor ez hamvában holt dolog...

2018. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!