Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, hogy teljesen...

Úgy érzem, hogy teljesen kiégtem és semmihez sincs motivációm. Hogyan lehet változtatni ezen?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem le, fogalmam nincs mit kezdjek az életemmel. Vagy hogy egyáltalán van-e valami értelme élnem. Nem voltam soha úgy igazán boldog, de voltak céljaim, szerettem sportolni és sikeres is voltam benne. Mindig is programozó szerettem volna lenni de sajnos kirúgtak az iskolából így kényszerpályára kerültem. Tudtam, hogy vannak hibáim és azon voltam, hogy kijavítsam őket, mert soha nem éreztem magam jól a bőrömben, mindig arra vágytam, hogy elfogadjanak. Aztán olyan 16 éves korom után kezdtek elromlani a dolgok. Gyűlöltem a sulimat, legszívesebben abbahagytam volna de teltek az évek és végül megcsináltam. De közben kiveszett belőlem minden életkedv. Régen rengeteget haverkodtam, nagyon közvetlen voltam idegen emberekkel is. Ma szószerint rosszul vagyok ha hosszabb ideig kell ismeretlen emberrel "jópofiznom". Nincs semmilyen tervem a jövőre. Ráuntam az emberekre. Semmi nincs ami érdekelne. Régen benne voltam a legnagyobb hülyeségekben is, mindent ki akartam próbálni ami izgalmas, most meg csak vegetálok. Mi segíthetne rajtam?

2017. júl. 5. 19:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem akartam az egész életemet leírni, lehet így nem elég átlátható, szóval ha valakinek kérdése van őszintén válaszolok mindenre.
2017. júl. 5. 19:48
 2/4 anonim válasza:
Pasi vagy lany vagy?
2017. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
19/f
2017. júl. 5. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van, annyi különbséggel, hogy nekem nem érettségi, hanem diploma után jött ez elő. Lediplomáztam, és most nem tudom, hogy mi van. 22f
2017. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!