Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben a helyzetbne mi a...

Ebben a helyzetbne mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Nagyon megalázott és megbántott egy számomra fontos személy,aztán ezek után rám írt,hogy ő segíteni szeretne nekem. Aztén én pedig olyat írtam neki,ami miatt azóta is furdall a lelkiismeret. Azóta sem foglalkozik velem,de én annak ellenére amit művelt,úgy érzem bocsánatot kell kérnem tőle. Megtegyem vagy hagyjam az egészet?

2018. júl. 21. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked fontos az a személy, és úg yérzed, menthető a kapcsolatotok, kérj bocsánatot mindenképpen. Ha utána is elutasító veled szemben, az viszont jól mutatja, hogy te nem vagy neki annyira fontos.
2018. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én megtenném. Hasonló helyzetben voltam két éve. Azóta sem találtam olyan embert, akivel kimozdulnék. Szóval így utólag inkább rendezném vele a szitut, akármennyire is megalázó.

(bár külföldre vándorlás miatt ugyanúgy elváltak volna az útjaink, szóval nekem mindegy végeredményben. Neked még nem)

2018. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!