Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lusta lennék vagy mi ez?

Lusta lennék vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Olyan nehezen öltözök fel, meg ha menni kell valahova nincs kedvem, meg vonszolom magam. Mi ez, lustaság?
2018. júl. 21. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudod fogalmazni mashogy, akkor nem.
2018. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez mar depresszió. Mivel én is depressziós vagyok és én is tapasztalok ilyet mint te. Ez nem lustaság.
2018. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Sportolj többet, nekem az segített. Fokozatosan növeld az edzések számát, és sokkal aktívabb leszel azon kívül is.
2018. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Igen, a motiváció hiány okozta tunyaság. Én is a sportot javaslom, kicsit gatyába ráz, és az élet más területein is sokkal aktívabbá tesz.
2018. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól még nem depressziós hogy nehezen öltözködik, mozdul ki
2018. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
9%
Annyi hogy dagadt vagy☺
2018. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a személyiségem miatt vagyok ilyen. Vérmérsékleti felosztás szerint a flegmatikus típus. Amit én néztem, ott „kényelmesként” van megfogalmazva a lustaság 😃


Szóval na, minket baromi nehéz motiválni.


Amit tehetsz, hogy erőt veszel magadon, és elkezdesz olyan dolgok után keresni, amik motiválnak, vagy kényszerítenek. Engem pl a munka, és a hobbim (úszás, edzés) kényszerítenek, időponthoz vagyok kötelezve

2018. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Meg is van a valasz, nem lusta hanem kenyelmes tipus.

Szerintem jobban hangzik es egyszerubb is ezt hajtogatni mint kezdeni barmit is.

2018. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A vérmersekleti felosztás már rég elavultnak számít.
2018. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!