Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elvesztegetem az időmet a...

Elvesztegetem az időmet a fiúkra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jó képességű vagyok a tanulásban, ha rászánom az időt, kimagasló eredményt tudok nyújtani, viszont sokszor elvesztegetem az időmet egy-egy fiúra. Pl ha valakivel megismerkedek és összekapunk valamin képes vagyok ezen szenvedni órákig tanulás helyett, pedig ezzel csak elvesztegetem az időt, és a jövőmet kockáztatom, de ilyenkor nem tudok másra koncentrálni. Mit tegyek?

2018. júl. 22. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Asszimiláltasd magad a Borggal és ha sikerült minden emberi érzelmet kiölni magadból, akkor már 100% hatékonysággal fogsz működni mint egy gép.

Érzelmek, barátok és élvezetek nem rabolják tovább az idődet és hatékony dolgozója leszel a társadalomnak.

2018. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyanokkal szabad csak foglalkozni, akik nem húznak le érzelmileg, és nem tűnik majd elvesztegetett időnek.
2018. júl. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez a te korodban általános... Próbáld tudatosítani magadban, hogy a tanulás nagyon fontos, mert a saját jövődet alapozod meg vele, és ha nem kellő mélységű az alapozás, az a későbbi életedben nagyon megbosszulhatja magát! A fiúk viszont jönnek-mennek, lehet, hogy keseregsz az egyiken, de aztán jön a másik, és akkor azon keseregsz. Akkor van értelme? Legjobb, ha a fiús dolgokat zárójeles apróságokként kezeled, az életedet igazán fontosan érintő kihívásokat pedig a fő helyen.
2018. júl. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Számos ismerősöm van, aki kitűnő tanuló, magas eredményeket érnek el, de emellett kapcsolatokra és társaságra is van idejük (hiszen az is az élet része természetesen). Vajon ők hogy csinálják.....
2018. júl. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne gyere össze idiótákkal. :)
2018. júl. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!