Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan osszam be az időmet?

Hogyan osszam be az időmet?

Figyelt kérdés

Most egyetmista vagyok. Gimnáziumot elég könnyen vettem, nem tanultam nehezen, az érettségieim is leég jók lettek. Hogy őszinte legyek, most, hogy magamnak kell beosztanom az időmet kicsit kiestek a kezemből a dolgok. Mindent az utolsó pillanatra hagyok, mert azt hiszem, hogy persze, van még időm... Így nem is sikerülnek jól a vizsgáim se.

Mit tudnék tenni, hogy rendesen beosszam az időm?


Tudom, először is akadjak le innen, és húzzak tanulni, de kiírtam, hátha valakinek van valami jó tippje.


Előre is köszi a válaszokat!



2016. jan. 9. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Az okos ember tanul a saját hibáiból, a bölcs másokéből, a hülye a sajátjából se. Nézd, nem kell midnenkinek diplomát szerezni, a munkahelyeden sem fogja fogni a kezed a főnököd, hogy mikor mit csinálj.

Leülsz időben, megtanulod és lesz szabadidőd, ennyi. Nekem nem az időbeosztással van a problémád, hanem akaraterőd nincs korábban elkezdeni tanulni.

2016. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Project menedzsment kiadványokat tanulmányozz, ami eléggé jól összeszedi a tervezéshez szükséges dolgokat! :)
2016. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!