Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek folyamatos stressz,...

Mit tegyek folyamatos stressz, pánik ellen?

Figyelt kérdés

Ha tehetem akkor mindig igyekszem boldog és pozitív ember lenni.

Mostanában is volt pár jó dolog ami történt az eletemben, és igazán jól ereztem magam.

Viszont szerintem mindenkinek ismerős az, amikor varatlan pillanatban jön valami, ami igazán rosszul erint.

Velem is így volt, tegnap tudtam meg valamit amit egy kisebb fuldoklós sirás követett, majd kicsit elmentem itthonról ami jót is tett, de ahogy hazaértem és ujra a gondolataimba meredtem, nem tudtam lenyugodni.

Sokszor van sajnos ilyen, és most sem történt nagy dolog csak egyszerűen ott sebeztek ahol nagyon fáj.

Nem tudok aludni, enni és folyamaotsan csak ezen stresszelek hogy mi lesz majd, vagy éppen mi van. Erről álmodtam, és nem tudok sehogy sem kikapcsolódni a kedvenc dolgaimmal sem, az sem segít ha elmondom valakinek(megtörtént) és fogalmam sincs hogyan nyugtassam meg magam


2018. júl. 23. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Gratulálok!


Most is sikerült hosszan írni arról, hogy valami baj van, de semmi konkrétum.

Nehogy véletlen tanácsot tudjon valaki adni.

2018. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a jelenre koncentrálj mindig ne a múltra és a jövőre. a jelenben lesz mindig erőd megoldani a gondjaidat.

2 merülj el a boldogságba. képzelj el rózsaszín dolgokat és magára az érzésre koncentrálj,( a tarkó középső részén levő pontot nyomd meg gondolatban enyhén).

3 lazulj el és hason át lélegezz , nyugodtan és tartsd bent, amíg kényelmes majd engedd ki.

4. monodgasd ezeket mantrákat." értékes vagyok , megérdemlem a jót, a múlt árnyai nem hatnak rám" idővel kihajtanak majd a lelkedben

5 attól , hogy más mond valamit mé nem lesz úgy. ha te nem hiszed el. Azzal törődj mire vagy képes, ne mások véleményével.

2018. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
+lassulj le, ha lassitasz és ellazulsz nem fog elkapni a pánik.
2018. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem igazán szeretném ide leírni mi történt, főleg hogy elég hosszú lenne

második válaszoló köszönöm, megfogadom tanácsaid

2018. júl. 23. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!