Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Folyamatos (napi 24 órában...

Folyamatos (napi 24 órában fennálló) stressz okozta gyomorproblémák?

Figyelt kérdés
Volt már valaki hasonló helyzetben? Egyszerűen nem érezte nyugodt körülmények között magát (jelen esetben lakóhely) és a nap 24 órájában napokon, heteken át gyomoridege volt? Most próbálok másik albérletbe költözni emiatt, ahol otthonosabb körülmények lennének. Ez egyértelműen kikészíti a gyomrot, ami meg is mutatja magát különféle panaszokban. Most is szét akar feszülni a gyomrom az idegtől, pedig itt ülök az albérletben, de a megváltozott körülmények (honvágy miegymás, lakótársak) hatása ez. Egyszerűen folyamatos, nem "munkahelyen" fennálló, hanem egész napos. Félek, hogy ez teljesen taccsra vágja a gyomromat és komolyabb következményei lesznek, de egyszerűen nem tudom irányítani. Az a .... stressz. Volt már veletek ilyen?
2014. nov. 27. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Végy egy forró fürdőt, gyertyával, sötétben; szedj Mg B6-ot, igyál citromfű teát, dugd be a füled füldügóval vagy zenével és szard le a hülye lakótársaid.

Más nem jut eszmbe

2014. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, de a teától elkezdve a természetes stresszcsökkentőket is próbáltam, de nem tudom kizárni az életemből. Otthon persze semmi bajom a gyomrom is elkezd javulni (honvágy. :D ), de itt folyamatosan feszül, idegeskedem mindenen. Azért kösz majd egyszer csak megborítom az egyiket. :D
2014. nov. 27. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Én több mint 10 éven át éltem pokoli stresszben, se az iskolában, se otthon nem volt semmi sem rendben, éjjel meg rémálmaim voltak, olyan voltam mint egy zombi, a gyomrom meg borsónyira szűkült, alig tudtam enni, és lefogytam. De a gyomromnak semmi baja nem lett később. Nem megy az tönkre olyan könnyen. Igyál citromfű, orbáncfű, macskagyökér teakeveréket, az lenyugtat, de nem leszel tőle álmos nappal. Meg gondolj arra, hogy találsz jobb albit és akkor otthagyhatod azt a sok hülyét a francba.
2014. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Remélhetőleg találok, bár akkor sem lesz az a jó kis otthoni érzés, mint otthon, de hátha javul. :D Csak sajna már most is vannak vele gondok görcsök, hasmenés. És ezt ennek tulajdonítom. Köszi még egyszer...
2014. nov. 27. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!