Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nem vallalom sosem rizikot?

Miert nem vallalom sosem rizikot?

Figyelt kérdés
Barmilyen teruleten az eletnek, mindig a biztosra megyek, nem merem vallalni a kockazatot, nehogy hibazzak. Kb az eletfelfogasom az, hogy barmelyik hiba lehet vegzetes... De meg csak 20 eves vagyok, nem akarok egesz eletemben ilyen merev lenni, de mar gorcsosen is mindig a konnyebb utat valasztom. Ugy erzem, hogy nem engedhetem meg magamnak a hibat, mert az tul nagy luxus. Utalom magamban ezt a tulajdonsagot, de higgyetek el nem konnyu ebbol megvaltozni, mar probaltam. Valaki valamj tanacs?
2018. júl. 24. 01:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Konkrét élet helyzeteket írj és akkor jobban átlátjuk a problémádat.


A legfontosabb hogy önismeretet szerezz saját magadról, tanuld meg szeretni magadat, keresd meg a saját értékeidet amelyekre büszke vagy, és ha ezek mentén alakítod ki az életedet akkor nem lesz hiányérzeted.


Mi az amit akarok mi az ami fontos, jó az hogy én ezt fontosnak tartom? Helyes az a cél amit kitűztem magam elé? Ezt akarom én kapni az élettől ? Mit tennék ha annyi pénzem lenne hogy már nem kellene semmivel sem törődnöm? Mit tennék ha egy napig kockázatok nélkül élhetnék ? Beszélj Magaddal , tanulj magadtól stb. stb.


Ha képes vagy tisztán látni saját magadat akkor könnyebb lesz változtatni az életviteleden!


Nem a kockázatvállalással van a probléma hanem azzal hogy ezt te nem érzed jónak, magadhoz tartozónak, és lehet jól érzed de lehet nem, gyakorolj önismeretet és tudd meg mit is szeretnél igazán kapni az élettől és ehhez milyen út vezet

2018. júl. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!