Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki évekig, évtizedekig...

Aki évekig, évtizedekig füvezik, az meglátszik a külsején valami jellegzetes módon? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

2018. júl. 24. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
A külsején szerintem nem fog meglátszani, hacsak nem zabál mindig betépve és hízik el tőle. A mentális kapacitásán, az értelmi állapotán, a memóriáján viszont eléggé meg tud látszani. Ezt persze a masszív, naponta akár többször is füvező sztónerekre értem, alkalmi füvezéstől még senkinek nem lett tartós baja.
2018. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Elég csak ránézni a Kendermag Egyesületes csávóra.

Évről évre, egyre szétcsapottabb a manus.

2018. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Külsején nem, de egyetértek elsővel, én is ismertem masszív füvest, 40 évesen úgy beszél, mint egy 80 éves, vontatottan, mintha belassult volna az agya.
2018. júl. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
17%
A fűtől csak a fogak lesznek csunyábbak de ezen kívűl semmi...
2018. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

Lehet a thc egyik mellékhatása a raszta haj.

Egyébként meg csak évszázadok múlva jelentkeznek a külső jellegzetességei

2018. júl. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
#1: Aki tenyleg stoner az nem hizik el, ugyanis ha sokat szivsz egy ido utan egyre kevesebbet es kevesebbet eszel.. Nezz ra nagy fuvesekre: Wiz Khalifa/ Snoop Dogg.. Aki sokat sziv lefogy egy ido utan
2018. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Menjetek már a picsába. 20éve tolom egész nap és semmi bajom. Lassan beszél, lefogy, raszta haj, pff. Sehol semmi.

Aki azt mondja bajod lesz tőle az nem tudja mit beszél csak látott valamit a tv-be.

márc. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!