Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakit évtizedekig csúfoln...

Ha valakit évtizedekig csúfolnak, vernek az utána képes lesz nyugodtan lerázni magáról?

Figyelt kérdés

milyen következményei maradhatnak felnőtt korára?

valakivel megtörtént ilyen hosszú ideig?


2017. aug. 15. 14:58
 1/9 A kérdező kommentje:
attól is függ hogyan éli meg? mondjuk annak is oka van hogy hagyta magát.
2017. aug. 15. 14:59
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp javaslom a pszichológust, ettől függetlenül élhet teljes, nyugodt életet.
2017. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem szociális fóbiám és depresszióm lett, bár én még nem tekintem magam felnőttnek. (19)
2017. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43 éves nő vagyok lehet ,hogy szakember kellene mert sajnos sok minden maradt a gyerekkori dolgokból. Testvérem teljesen másképp fogja fel, ő laza és nem érdekli mit művelt velünk "anyánk". Ő 59 és férfi. Talán jobb hogy 17 évesen lelépett otthonrol.
2017. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1# bejegyzés nem tiszta . Oka van hogy hagyta magát . Ezt hogy érted ? Mit tudtam volna kezdeni gyerekként pl?
2017. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
visszaszólni nekik, visszaütni, szólni szüleidnek.
2017. aug. 15. 16:14
 7/9 A kérdező kommentje:
ezalatt az iskolait értem, nem az otthonit
2017. aug. 15. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem így már. Nem mertem szólni mert az iskolában le sem tojtak minket. Ha ott volt gond,akkor viszont anyám mondta hogy a tanárok az okosak .Tudod a mi időnkben mindent szabad volt.(a felnőtteknek) Bár nincs sok rossz emlékem az iskolàval,csak a szokásos átlagos inkább.
2017. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Donkey64 válasza:
Velem is nagyon sok ilyesmi történt. Hosszú feldolgozó munka kell, hogy túltedd magad az ilyen emlékeken. És még inkább az kell, hogy legyenek sikereid az életben.
2023. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!