Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek milyen párkapcsolatok mégis?

Ezek milyen párkapcsolatok mégis?

Figyelt kérdés
Az én szememmel nézve elég szánalmas, de más mit gondol. A tesóm lassan 3 éve együtt van egy csajjal, soha nem kérdeztem tőle, hogy komolyan gondolja-e vele vagy sem, de az utóbbi fél évben elég furán viselkednek a facebookon. Ez annyit jelent, hogy havonta egyszer összevesznek, minden közös képet levesznek, kitörlik egymást, majd sokszor másnap vagy rá pár napra megint bejelölik egymást ismerősnek s minden megy tovább, elmennek kirándulni, feltöltenek képeket, majd másik hónapban összevesznek és minden indul előröl. Nem akarok belemászni, mert az ő dolguk, de másnak mi a véleménye erről?
2018. júl. 24. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szar se veled, se nélküled kapcsolatnak nem nevezhető valami... Addig nincs is ezzel baj míg nem gyerek mellett csinálják a hülyeségüket.
2018. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tesóm 37 ugyan, de elég gyerekes, a csaj meg egy tőlem pár évvel fiatalabb 21 éves lányka.
2018. júl. 24. 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, az aztán viharos egy kapcsolat lehet.

Szerintem nem kéne erőltetni a dolgot.

2018. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
19%
Hirtelen haragúak, de ha meg tudnak egymásnak bocsájtani, nem gondolnám válóoknak.
2018. júl. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fish1 ***** válasza:
Óvoda. Főleg a facebookos része.
2018. júl. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Számomra ez csak gyerekes és szánalmas bohóckodás.
2018. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!