Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet kibírni ilyen...

Hogyan lehet kibírni ilyen forróságban víz nélkül?

Figyelt kérdés
A család itthon és a nyár eddigi legmelegebb napja van. Viszont 8-tól 4-ig ma nincs víz a környéken, nem lehet zuhanyozni, kezetmosni, arcotmosni, inni se, semmit sem. Hogyan vészeljük át még 3,5 órát?

2018. júl. 25. 12:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%
Aludjatok.
2018. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Whitewolf19 ***** válasza:
100%
Érdekes hogy először olyat írtál ami nem létkérdés, a folyadékpótlást old meg hogy veszel vagy 3 liter vizet. Az a lényeg... azért elég őrületes hogy az ember a vízhiánynál is elsőként a luxust nézni.. hogy nem akkor tud fürödni amikor szeretne..
2018. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de te tipikus esete vagy annak, aki csak nyavalyogni jött ide. Akinek hiába írnak ezernyi megoldást a problémájára, mindenre talál valami kifogást, amiért az nem jó neki. Most komolyan kérdezem: mi céllal írtál ide? Mert ha csak azért, hogy kihisztizd magad, hogy neked mennyire rossz, akkor oké, megtörtént, tudjuk, hogy a poklok poklát éled át, tudjuk, hogy milyen rossz a sorsod, most már mehetsz a dolgodra.

Ha meg tényleg megoldást keresel, akkor ne kifogásokat keress.

Kezdjük ott, hogy fél napot simán ki lehet bírni mosakodás meg fürdés nélkül. Lehet, hogy kicsit kellemetlen, de basszus, nehogy már ennyit ne bírj ki... foglald el magad, és ne azon pattogj, hogy jaj, nem tudtam napi ötször tusolni.

Pazarlás 100 forint egy alsó kategóriás palackozott vízért? Tudod, a kényelem mindig pénzbe kerül. Nem tisztem megítélni, hogy kinek milyen az anyagi helyzete, de azért ha valakit 100 forint földhöz vág, na, ott már bajok vannak. Persze, tudom, hogy ez is csak üres kifogáskeresés... de akkor döntsd el, mi a fontosabb? Hogy még véletlenül se adj ki 100 forintot "feleslegesen", vagy az, hogy pacsmagolhasd az arcod vizecskével? Mindegy, hogy mit döntesz, csak dönts, és ne panaszkodj. Jobb, ha hozzászoksz, hogy az életben nem mindig lesz rá lehetőség, hogy a kecske is jóllakjon, és a káposzta is megmaradjon.

Mellesleg ha 100 forint egy ásványvízért óriási pazarlás, akkor a napi többszöri tusolás, mosdás nem az? ;)

2018. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Desztilált vizet se vegyetek mert az is több 100ft-nál.
2018. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
a 13-asnak egy rekesz sört!
2018. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig nem hiszem el, hogy a városodban/faludban egyetlen közkút sincs! Eddig ahány kis, elhagyatott, világ háta mögötti faluban voltam, mindenben volt legalább egy kút.
2018. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Na túléltétek? :O
2018. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#17

Nem. A halál oka: előre nem megfontolt szándékkal elkövetett mosdatlanság.

2018. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#17


szerintem megfulladtak.

2018. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez a "forróság" 30 fok volt talán.
2018. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!