Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért vállalnak a...

Sokan miért vállalnak a semmire gyereket?

Figyelt kérdés
Vicc fizetés, nulla megtakarítás, saját magukat alig tudják eltartani de gyereket vállalnak, természetesen minden létező segélyt kihasználva. Ennek így mi értelme? A gyereknek se jó a nélkülözés.
2018. júl. 25. 15:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%
Gyerektartásért.
2018. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kérdés...szerintem szarnak arra, hogy gyerekeik milyen körülmények között élnek vagy véletlenül sikerült.


De hagyjuk is mert idegesitő ez a téma...5 éve családot szeretnék de szerintem akkora felelőség amit sokat át sem gondolnak, gazdag embernek való. Amig csóró vagyok logikus lenne nem vállalni gyereket annak is sorsát el**ni de mindegy...

2018. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

1-es: ez nagy hülyeség, szerinted mennyi a gyerektartás és mennyi kiadás van egy gyerekre (a legminimálisabb mértékben, hogy ne haljon éhen)? Ha ezt a két számot összehasonlítod, akkor rájössz, hogy ez nem üzlet!


Kérdezö: a legtöbben nem vállalják a gyereket, csak beszúszik, mert nincs pénzök rendes fogamzásgáltásra, felelötlenek és nem gondolnak arra, hoyg a szexböl gyerek is lehet, stb.

2018. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 he84 ***** válasza:
100%
Mert nem gondolják át és nem annyira számít nekik a gyermekeik léte. Az ilyen emberek nem lesznek jó szülők, hanem sajnos túl önzők és úgy vélik, ha gyereket akarnak, akkor az anyagi körülmények nélkül is bármikor megtehetik.
2018. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 he84 ***** válasza:
És ha véletlenül csúszik be a gyerek, akkor jobb elvetetni, mint felelőtlenül és felkészületlenül felnevelni hiányosan, nem túl megfelelő körülmények között.
2018. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Mert felelőtlenek meg hülyèk mint a hàtsóm.

,,Majd megoldjuk" ez a duma,aztàn majd lesz valahogy alapon.

Meg azt làtom,hogy a korosztàlyom akik jó ha keresnek 150-t azok vàllalnak gyereket,ès aki sikeres meg ambíciózus az okosan nem vàllal mèg max 35 felett.

Ès ők teszik jól,èn se vàllalnèk mèg majd max 15 èv múlva,vagy akkor sem.

Nem gondolnak arra,hogy egy gyereket felnevelni tisztessègesen,legjobb iskolàkba jàrjon,màr idegen nyelvű oviba,aztàn legjobb közèpsuliba,különórákra küldeni aztàn külföldi egyetemre mivel a gyerekemnek a legjobbat akarom,ez olyan 20 misi szàmoljàtok össze mindennel együtt csecsemőkortól.

Gyereket a legkönnyebb csinàlni csak teleèlvezem a làny puncijàt,de utàna jön csak a munka ami kôkemèny,hogy igazi belevaló f_sza kèpzett csàvó vagy nő legyen belőle ne egy lelkinyomorèk sèrült.

Erre nem gondolnak sokan,pont azok szülnek akiknek nagyon nem kellene,mert majd màsfèl szobàs panelba nevelnek gyereket erre no komment.

2018. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Beszól a biológia.
2018. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%

A 6-os válaszadónak igaza van ebben. Nekem is ez volt az első gondolatom.

Vannak olyanok, akik jól keresnek, mégis felelőtlenül vállalnak gyereket, mert nem foglalkoznak velük. Mindent rájuk hagynak, nincs türelmük felnevelni meg ilyenek.

Én ismerek ilyen nőt. Nem hanyagolta el a gyerekeket, de nem úgy foglalkozott velük, ahogy egy rendes anyához illik. Nem vitte be suliba vagy oviba. Helyette a férje intézte el. Ha nem bír velük, elküldi a nagyszülőkhöz

2018. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülyék és nemtörődöm emberek...

De az ilyen bezzeg szaporodik...

2018. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
51%
Első vagyok. Amikor gyerektartást írtam, családi pótlékra gondoltam.
2018. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!