Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az, hogy a legtobb...

Nikaa.q kérdése:

Miert van az, hogy a legtobb 18-19eves lanyok ferjhez mennek es gyereket vallalnak?

Figyelt kérdés
Mostanaban csak azt lehet latni mindenhol hogy x es y osszehazasodott... es 18-19evesen gyereket vallalnak... lehet csak nekem morbid es elnezest ha valakit megsertettem csak nem ertem miert ilyen felelotlenek a fiatalok?!
2015. jún. 19. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

30 előtt a közelébe nem akarok kerülni a gyerekvállalásnak.

22/F

2015. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Csak gondolj a picit régebb időkre.Ott ez teljesen normális volt.Az már teljesen más kérdés hogy a mostani fiatalok már csak csinálják a gyereket,eszük nincs hozzá.
2015. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez manapsag igencsak ritkasag, messze nem altalanos.
2015. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Régen ez volt a normális. 'Milyen mostanában?'

Ha megnézed a társadalmat, a mostani felnőttek, sokkal normálisabbak mint a mostani fiatalok. Nagy % mégse vállal gyereket.

Összességében, ha megnézel hivatalos adatok, a nők sokkal később szülnek.

2015. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pont, hogy manapság lett igen-igen ritka. Inkább 22-23 évesen, vagy még idősebb korukban házasodnak, holott alig 4-5 generációval ezelőtt még az volt az általános, hogy 16 évesen férjhez mentek és 1-2 évre rá már gyerekük volt. Nagyon kitolódott a fiatalkor.
2015. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35-40 éves koromig még a kérdés se érdekel
2015. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A manapsag ezt arra ertettem hogy pl ebben az evben... nekem egy csomo olyan ismerosom van aki 19eves es hazas gyereke van..ami lehet valaki szamara normalis valako szamara nem azonban s szuleiktol semmi segitseget nem kapnak.. hogy fogjak eltartani a gyereket? Szolomunkas az apa.. abbol gyereket eltartani az en beletasom szerint nem lehet.. a regi idokrol pedig meseltek a nagyszuleim,oke hogy ez mem volt akkoriban furcsa,viszont a szuloi tamogatas ott volt azoknal akik 16-17evesen szultek..viszont ezeknel a fiataloknala szulok nem segitenek.. es nem azert mert nem akarnak nincs penzuk vagy stb.. ezert furcsalom hogy ilyenek vannak.. meg ilyen válsagba szülni? ilyen fizetések mellett az ember lassan éhen hal..
2015. jún. 19. 12:50
 8/11 anonim ***** válasza:

,,Szolomunkas az apa.. abbol gyereket eltartani az en beletasom szerint nem lehet.."


A te belátásod szerint. Az én ismerőseim közt pedig vannak olyanok szép számmal, akik 150000 nettóval kezdtek, 2-3 év munkával pedig ennek már a dupláját keresik. Simán elképzelhető, hogy egy 25 éves férfi már képes eltartani a feleségét és még a gyermeküket is.


Egyébként én összesen 2 normális lányt ismerek csak aki 21 éves korában vagy az alatt házasodott még a legtágabb ismeretségi körömben is, s nekik még nincs gyerekük. A nem normálisakról pedig fölösleges beszélni, mert mindig szép számmal voltak és lesznek is olyanok, akik felelőtlenül cselekszenek.

2015. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szőlőmunkaval nem keres az apa egyedül 150ezer nettót főleg ha a hónapban 2hetet esik az eső,de mindegy is ez a te meglatasod.. en felelotlennek tartom az ilyet. Lehet a te körödben nem jellemzo viszont errefelé egyre több ilyet látok manapság nekem furcsa. De köszönöm a válaszod:)
2015. jún. 19. 17:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Így már sokkal érthetőbb a dolog, azt hittem hogy angolos szlenggel arra célzol, hogy cask a párja dolgozik kettejük közül (szolomunkas -> solo munkás) :D
2015. jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!