Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek kevésbé megbolondu...

Hogy legyek kevésbé megbolondulva a vezetésért?

Figyelt kérdés

Jó estét kívánok.

A lényeg az, hogy perpillanat sajnos munkanélküli vagyok, de ősszel fogok menni tanfolyamokra.

Viszont egyfolytában a vezetés jár az eszemben.

Egyszerűen élek halok érte és tudom, hogy nem jó túlzásokba esni, de valahogy nem megy.

Próbálom más dolgokra terelni a figyelmem, de nem minden esetben sikerül. Nagyon megszállott vagyok.

Ha valaki hasonló helyzetben van, tudna segíteni?

Előre is köszönöm.



2018. júl. 25. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor vezess, mi az akadálya ?!
2018. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
veszel valami olcsó vackot, keresel egy hegyi utat ahol ritkán vannak, aztán tolod neki mint süket a csengőt!
2018. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyel pizzafutar vagy bármilyen mas futár vagy sofőr vagy taxis. Vezethetsz egesznap es legalabb nem leszel munkanélküli
2018. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Élj meg a vezetésből. Komolyan, ahogy 3-as mondja. Annál jobb nincs is, mikor a munkád a hobbid.
2018. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
41%

Szia én is így vagyok vele egyszerűen haggyd a csábításnak , és nyomd neki padlóig ;) élvezd az életet amíg lehet hisz egyszer élünk.

18/L voltam .

2018. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
miért akarsz kevésbé megbolondulva lenni a vezetésért? hát legyél érte megbolondulva, senkinek nem ártasz vele :) és igen, keress valami olyan melót, ahol vezethetsz
2018. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, így 2 kategória (B, C + megyek majd tovább CE-re, esetleg D meg A2) után is. Olyan diákmunkát kerestem, ahol egész nap vezettem (furgonnal szállítottam ásványvizet). Javaslom, hogy te is keress ilyesmi munkát. És ne hagyd abba a vezetést, mert vezetni jó! 19/F
2018. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Adhatnál egy keveset abból a megszállottságból kérdező. Van jogosítványom, de gyűlölök vezetni. Tudnál esetleg motiválni?
2018. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Látom a névválasztásnál is a vezetés járt az eszedben, kedves kérdező :) amúgy miért nem mész kamionosnak? Egyik ismerősöm 350.000 nettót keres vele, és egész nap vezet. Annyi hátránya van, hogy keveset láthatod a családod/barátaidat.
2018. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Persze, "senkinek nem ártasz vele". Csak a levegőt szennyezi, teljesen feleslegesen ráadásul. Azért erre is kéne gondolni, elég hülye hobbi a vezetés.
2018. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!