Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertáltak! Ti nem vagytok...

Introvertáltak! Ti nem vagytok nagyon magányosak néha?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a magányt, igénylem is.
2018. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
elméletileg extroveltált vagyok, csak nincs társaságom mivel MINDENKI ELMENT külföldre :D szóval igen.
2018. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Sőt! Szükségem is van az egyedüllétre, ilyenkor tudok igazán feltöltődni.
2018. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

???


IMÁDOM, amikor végre munka után egyedül lehetek :)

2018. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De. Most extra magányosnak érzem magam, mert nincs suli és nem találkozok az osztálytársaimmal se, de amikor ott vagyok, hiába fárasztanak le szociálisan, akkor is magányosnak érzem magam, mert senki sincs, akihez igazán őszinte lehetnék és aki tényleg érdekelne, akivel élvezném a beszélgetést :/ 20L
2018. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Néha az vagyok, de szerintem csak nagyon kevés emberrel érezném igazán jól magam, ezért jobban szeretem az egyedüllétet.
2018. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha nem vagyok egyedül, valahogy mégis sikerül magamba zárkózni. Mintha nem közéjük való lennék. Olyankor az hasonló lehet a magány érzéséhez.
2018. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Általában nem vagyok az, de mivel sok éve egyedül vagyok, és nem mindig ugyanolyan az érzelmi és lelki állapotom, ezért néha szoktam vágyakozni társ után, vagyis érzékelem a magányt, de ez viszonylag rövid ideig tart, hamar le tudom beszélni magam a vágyakozásról.

N

2018. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!