Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertáltak! Hogyan éltétek...

Introvertáltak! Hogyan éltétek meg ezt a tulajdonságotokat? Okozott-e komoly hátrányokat a társaséletben és a párválasztásban?

Figyelt kérdés

2017. márc. 16. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A társasági életben igen, máig is, mikor nem megyek el egy rendezvényre, úgy néznek rám, mintha másik univerzumból jöttem volna.

Társkeresést tekintve nem igazán volt gondom, viszont nagyon kevés lánnyal ismerkedtem meg. Ennek nem az introvertáltságom az oka, legalábbis közvetlenül nem. Közvetve talán úgy érvényesül, hogy nem mindenkivel ismerkedem -és ezt nem nagyképűen mondom. Ha látok az utcán egy csinos lányt, nem fogom leszólítani, de mondjuk ha egyetemen beszélgetek valakivel, és látom, hogy értelmes, nincs akadálya.

Persze lehet, érződik, hogy visszahúzódó típus vagyok, de nem jelent problémát.

2017. márc. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs párkapcsolatom,se nagy társas életem.Egyszemélyes hadsereg vagyok. :D Sokan ilyenkor kétségbe esnek,de nekem ez előny.Nem szorulok mások visszajelzéseire és nem befolyásolnak a közhelyek az elvárások és a felszínes emberek.Egyedül is el tudom tölteni az időm olvasással vagy sporttal,ez fura lehet,de én így jól érzem magam.
2017. márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nekik is tök rossz a humoruk. :)
2017. márc. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem ide szántam, bocsánat. Sajnos én nem tudom kérni a törlést.
2017. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan vagyok hogy nehezebben nyílok meg az embereknek és elkell telnie egy bizonyos időnek mire képes vagyok felhőtlenül beszélgetni. Emiatt társaságban volt már hogy megkaptam bizonyos emberektől hogy miért nem bírom őket pedig szimplán csak nem vagyok képes arra hogy 1-2 alkalom után úgy viselkedjek mintha mindenki a legjobb haverom lenne. Suliban nem is barátkoztak velem sokan mert a félénkségemet sznobságnak vettét. Tehát azt mondom hogy a társaséletemet sokban befolyásolja az introveltságom. A párkapcsolataimat max annyiban hogy nem az a tipus vagyok aki könnyen beleugrik egy kapcsolatba tehát az ismerkedési folyamat tovább tart.
2017. márc. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem az introvertáltság pont abban mutatkozik meg, hogy pont leszarom, hogy okoz e ez bármilyen hátrányt a társasági életben...

Párválasztásnal pedig nem értem, hogyan okozott volna gondot, hiszen pont ez garantálta, hogy hozzám illő párt találjak..

2017. márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem ez a természetes, úgyhogy jól érzem magam a bőrömben. A társasági életem is pont megfelelő. Nem járok és nem is vágyom nagyobb társaságba, vagy rendezvényre. Persze megvan a magam szűk baráti köre, akikel beszélgetek és szórakozom. De alapvetően kiválóan elfoglalom magam egyedül és igénylem is az egyedüllétet.

Gond a párkeresés téren van. Ugyanis nehezen ismerkedem, lassan nyílok meg másoknak. Ebből kifolyólag nem is vagyok kezdeményező típus, ami férfiként nagy hátrány. Szóval mondhatom, hogy egyáltalán nem megy a párkeresés.

2017. márc. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!