Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Nektek bejönnek a...

Lányok! Nektek bejönnek a molettebb srácok?

Figyelt kérdés
Sokszor hallok olyan fiúkról, akiknek a kövérebb lányok tetszenek. Na de hasonló arányban van-e ez fordított esetben is?
2018. júl. 27. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem.
2018. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sem.
2018. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Miért égeted magad olyan béna megnevezéssel, mint a "molett srác"?

Azonnal elárulja rólad, hogy vagy szörnyen önbizalomhiányos vagy, vagy totálisan alkalmatlan vagy a csajozásra....


A pasik esetében kövérek vannak, apu test, dagi, nagydarab, stb.

Egyáltalán nem kell a púder, ez van...


A csajozás esetében persze számít, hogy mennyire vagy nagydarab de egyáltalán nem gátolja meg azt, hogy egyáltalán ne legyen sikered.


Nagyon fontos a humor az önbizalom és az, hogy foglalkozz a belsőddel.

Ha előnytelen a külsőd, akkor a belsőd átlagon felüli legyen.


A kérdésre is válaszolva, kevés olyan nő van, aki direkt a nagydarab srácokra van beindulva...

2018. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sem.
2018. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sem, de gondolom a férfiaknak azért jönnek be a molettebbek, mert nagyobb fenekük és mellük van.
2018. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Molett srác? Az egy transznemű ember, aki női testbe született, és még nem volt meg a nemváltó műtéte?

A mackós fiúk bejönnek, igen. Főleg, ha szakálluk is van.

2018. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Akkor lehet, hogy bennem van a hiba, de nekem kimondottan csak a nagyobb darab férfiak jönnek be (minimum 100 kg). Férfias, erős kisugárzásuk van, mellettük lehetek NŐ, nem kell félnem, hogy felkapja őket a szél, vagy hogy nekem kell megvédenem őket valamilyen szituban. Szerintem szexik a "mackók", jó hozzájuk bújni, biztonságban érzem magam a társaságukban. Nem kell aggódni, hogy nem tudnak felhozni az elsőre egy ikeás komódot, vagy hogy nem bírják el az autó pótkerekét... ha ehhez még némi arcszőrzet is társul, hát, én elolvadok.
2018. júl. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
25%
Csatlakozom a 7-es válaszolóhoz. :)
2018. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!