Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Nektek bejönnek a...

Fiúk! Nektek bejönnek a teltebb/húsosabb lányok?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból, mivel én is kicsit teltebb vagyok. :D

#testsúly #lány #gyóntatófülke #rántott sajt áfonyalekvárral
2017. nov. 26. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire telt? Nekem bejonnek, de persze egy bizonyos szintig. En sem vagyok egy nadszal, de azert igyekszek valamennyire odafigyelni, hogy ne legyek hordobelu.
2017. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A még határon belüli teltebbségre gondoltam. :)
2017. nov. 26. 15:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ők a gyengéim.
2017. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
priviket vársz vagy még sose jártál az oldalon?
2017. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nyamm
2017. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
A telt lányok tudnak szexyk lenni csak egy bibi van velük. Ha már fiatalon teltek, akkor az idő előrehaladtával disznó méretűre fognak hízni. Tehát feleségnek nem igazán alkalmasak.
2017. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért relatív hogy kinek hol van a határ
2017. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy neked mit jelent a "teltebb" kifejezés. Mert egy bizonyos szintig nem lenne kizáró ok.

Amúgy meg nekem annyira nem jön be. De mondom ha csak ez zavar be az összképbe és amúgy jól kijövünk akkor nem zavarna.

2017. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A teltebb lányok között is ugyanúgy vannak szépek. Viszont aki rendesen kövér meg nem is érdekli a súlyproblémája és vágósertés kinézetével visítja a világba, hogy a "A csontokkal csak kutyák játszanak" meg "Ilyen egy igazi nő" és igazolni akarják sőt büszkék akarnak lenni az igénytelen zsírtenger testükre azok inkább bújjanak el még normálisak nem lesznek vagy le nem fogytak.
2017. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Számomra egészen pontosan a "telt" kifejezés azt jelenti, hogy valakin mondjuk van egy kis felesleg ami látszik, de még teljesen normális. Például aki belefér az "M"-es méretbe. Máshogy már nem tudom kifejteni :P
2017. nov. 26. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!