Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! (Főként 15-20ev között)...

Fiúk! (Főként 15-20ev között) Nektek bejönnek a vékony de mégsem gebe hanem inkabb izmosabb alkatú lányok?

Figyelt kérdés

Persze nem a kigyúrt állat hanem csak hogy izmosabb a combja(azaz nem karnyi vastagságú) látszik hogy van feneke... Azaz kicsit nagyobb es van hasizma.

Remélem érthető milyen alkatú lányokra gondolok.


2017. szept. 3. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Be, persze.

De igazából úgysem az a lényeg, hanem a személyiség. Lehet akármilyen bombázó, ha rohadt a lelke. illetve lehet kissé aránytalan ha megnyerő a személyisége.

Amúgy meg egyéntől függ kinek mi jön be :)

2017. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ilyenekre gondoltam (remélem meg lehet majd nyitni) [link]

[link]

2017. szept. 3. 11:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogyan ne?
2017. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csinosak. Én személy szerint már nem szeretem, ha egy lánynak kockás a hasa vagy feltűnően izmos... legyen fitt, de maradjon nőies.
2017. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem.

17/F

2017. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyönyörűek a képek, de ennél már ne legyen izmosabb! És melle is maradjon lehetőleg.

17f

2017. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nagyon bejön, ennél izmosabb is!
2017. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem hasonló az alakom...persze nincs ekkora fenekem. A mellem meg alapból kicsi . Ennél izmosabb én biztosan nem lennék meg szerintem már nem is tudnék.
2017. szept. 3. 14:48
 9/10 anonim válasza:

A nagy segg tarol mindig mindenkinél akinél nem azt félre kalibrálták :D

A kockás hastól én kifejezetten rosszul vagyok egyszer voltam ilyen kondis csajszival és amikor haladtam lefele a csoda felé és közbe puszilgattam...hát elég szar volt kockákat csokólgatni ugy hogy hagytam is az előjátékot:) inkább legyen sima cuki puha az nőiesebb akinek meg bejön ez az amorf kocka has az picit defektes lehet.

Seggre gyúrj azzal nem veszitesz!!!

2017. szept. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Uhh, idealom
2017. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!