Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit volt mar bantalmazo...

Kit volt mar bantalmazo kapcsolatban szenvedo alany?

Figyelt kérdés
Hogyan jottetek ra? Hogyan leptetek ki belole es utana hogyan dolgoztatok fel? Nem akartatok sose megbosszulni?
2018. júl. 27. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem bosszultam meg, hanem megbeszéltem Vele a problémát.


Mindketten elismertük a magunk felelősségét abban, hogy idáig jutottunk. Azóta szent a béke közöttünk.

2018. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, de szerintem felreertettel. En nem becsodolt kapcsolatrol beszeltem, ahol feleosseget kell elismerni, hanem olyanrol, ahol az egyik fel bantalmazza a masikat lelkileg. Teljesen mas a ketto, de azert koszi a valaszt.
2018. júl. 28. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Szóban bántalmazott a férfi (verbális erőszak) - ameddig hagytam magam "kihasználni".


Miután végre tisztáztuk a félreértéseinket - onnantól kezdve már FELNÉZETT rám. Tisztelni, becsülni kezdett.


Működőképes párkapcsolatról írok.

2018. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, de en nem mukodokepesrol irok. En arrol beszelek amikor zsarolnak erzelmileg, ongyilkossaggal, szeretetmegvonassal, elhagyassal es hasonlokkal. Vagy amikor megcsalnak es az is a te hibad lesz, en ilyenrol beszelek. Olyanrol, amibe minden emberi kapcsolatodat leepiti a szemely es allandoan feltekenykedik. Amikor mindnert te vagy a hibas, es elveszi az onbecsulesed. En ilyenrol beszelek, ezert mondtam, h picit felreertetted a kerdest. Ezt szerintem nem lehet egy egyszeru beszelgetessel tisztazni. :)
2018. júl. 28. 00:28
 5/7 anonim válasza:
Szia! Persze, hogy nem lehet egyszerű beszélgetéssel tisztázni, mert más a világképetek. Más az elképzelésetek a kiegyensúlyozott, harmonikus kapcsolatról. Azért vagy vele, mert szeretetet, kedvességet vársz, azt, amit te is nyújtasz. Ehelyett kivetíti rád a frusztráltságát, az önértékelési problémáit úgy kompenzálja, hogy lehúz téged a saját szintjére. Borzasztó állapot, ne hagyd, hogy az önbecsülésedet elvegye. Ajánlok neked egy könyvet: Patricia Evans - Szavakkal verve-szóbeli erőszak a párkapcsolatokban. Te esetedben kötelező olvasmány! Aki nem ismeri a bántalmazó kapcsolatok dinamikáját, mechanizmusát, nem érti a kérdésedet. Vedd meg a könyvet, ha ezt elolvastad, megerősítést nyersz!!! Nagyon tisztán, világosan elemzi a bántalmazó több típusát, megtalálod benne a tiedet (sajnos) Azt is megértem, ha ilyenekkel jössz, hogy DE szeretem, DE függök anyagilag, DE kinek kellenék, DE úgysem találok jobbat, DE ez minden nő sorsa! HÁT NEM!!! És tudnod kell, szóbeli/verbális bántalmazás a fizikai erőszak folyosója! Ha pedig gyerek is van (remélem nincs) nagyon gyorsan át kell gondolni, hogy akarod-e hogy a te gyermeked (IS) ezt a fajta viselkedésmód mintát sajátítsa el, s vigye tovább majdani saját kapcsolatába! Ha még olvasod, felvehetjük a kapcsolatot!
2018. nov. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1-es és 3-as válaszoló vagyok.


A kapcsolat - néha kicsit döcögősen ugyan - de azóta is MŰKÖDIK! (Az apró részletek letisztázása még időigényes...)


Mindketten toleráljuk a másik világnézetét. Nincs olyan eltérés, amelyben ne tudnánk EGYEZSÉGRE JUTNI.


Megdolgoztunk mindketten azért az eredményért, amit most KÖZÖS ERŐVEL TOVÁBB ÉPÍTÜNK!

2018. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem három hónapig tartott. Pár hétig tudta csak jól játszani a szerepét. A féltékenységét annak tudtam be, hogy mindketten skorpiók vagyunk. De amikor mindig ellenőrizgetett ok nélkül, hazudozott össze-vissza, még mindig bíztam benne, hogy ha ilyen sok érzelemmel szeretkezik velem, akkor jóra fordulhat minden. Sok szép pillanat volt, amikor olyan kedve volt. 5 hét után szakítottam, majd egy héttel később visszatért ajándékokkal, kedvesen, mint az elején. De újra folytatódott a manipulálása, hogy minden úgy legyen, ahogy ő szeretné. Ő válófélben van, mondtam neki, én nem tudok ilyen szituációban lenni. Szerencsére van elég problémája a feleségével, remélhetőleg engem már békén hagy. Az a durva, hogy a kollégáink mind nagyon szeretik, és senki nem látja az igazi arcát. Most nyomtattam ki a felmondásom, hiszen együtt dolgozni már képtelen lennék vele. Van bennem félelem, mi van, ha még érdekes lehetek neki a céljai elérésében. Nem akarok bosszút állni, egyszerűen csak távol akarok lenni tőle.
2018. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!