Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert elvezem, ha bantanak?

Miert elvezem, ha bantanak?

Figyelt kérdés
Furan hangozhat a kerdes, de kifejtem. Mindig olyan emberi kapcsolatokban ragadok meg, ahol bantanak lelkileg, zsarolnak erzelmileg. A szexben is az alarendelt szerep izgat. Duhit, ha megalaznak, de megis az ilyen emberek tarsasagat vonzom es belul legmelyen vagyok is ra. Azok hianyoznak az eddigi barataim kozul, akik bantottak, miert?
2018. júl. 28. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem egészséges a lelked. Nem gondolkodtál még pszichológuson?
2018. júl. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de, tanakodtam rajta, de meg nem jutottam el oda.
2018. júl. 28. 00:59
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Szia.

Ha jól èrtem,akkor te tulajdonkèppen ami miatt màs menekül,te pontosan azt èlvezed?

Mivel ez ellen nics orvossàg,így marad az,hogy olyanoknak adhatsz tanàcsot,akik szeretnènek kiegyensúlyozottabban èlni abból kifolyólag,hogy őket bàntja az,hogy màsok piszok módon bànnak velük.

Ha tèged nem zavar ha bàntanak,legyèl mestere azoknak,akiket zavar ha bàntjàk őket ès tanítsd meg őket arra,hogy hogyan èljèk túl a bàntalmat.

Köszönöm,hogy elolvashattam a kèrdèsed ès megtiszteltetès volt rà vàlaszolni.

2018. júl. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Rosszul esik, ha bantanak es serti az onbecsulesem, de megis valami benne tart az ilyen kapcsolatokban. Szexben meg tenyleg elvezem is. :)
2018. júl. 28. 01:06
 5/11 anonim ***** válasza:

A pszichomuki nem ér semmit. Én is ilyen vagyok. Van egy-két zeneszám, ami sokkal többet ér, ha meghallgatod és végiggondolod a tartalmát:

https://www.youtube.com/watch?v=WA8j_b5WTys

2018. júl. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vmi szakképzettebb pszichológust válassz.
2018. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mert mazoista vagy


amúgy a kiszámíthatatlanság érzése miatt. például egy lány jobban kötődik ahhoz a szőke herceghez, aki néha megveri, megalázza, mint aki 24/7ben a tenyerén hordozza.


az a "csúnya" dopamin a felelős érte...

2018. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ja, csak en fiu vagyok:D
2018. júl. 28. 11:17
 9/11 anonim ***** válasza:
attól még mert lánnyal írtam a példát ugyanúgy igaz ez a srácokra is.
2018. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják hogy Stockholm-szindróma, ők ezt nem élvezik, csak kifele úgy tűnik hogy imádják a bántalmazót, és egy adott állapotban ez így is van (amikor kedves), csak utána rájönnek, hogy egyf****sz (amikor bántalmazzák őket ). Tudom milyen a Stockholm-szindróma, nehéz belőle kikeveredni, nem normális állapot. Adrenalinfüggőség is lehet utána, hogy az ember a veszélyt keresi például, ez nagyon gyakori úgy tudom.
2020. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!