Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire probléma az, ha azt...

Mennyire probléma az, ha azt élvezem, hogy bántanak?

Figyelt kérdés
Mindíg elképzelem, hogy korházba kerülök és ott "agyonszúrkállnak". Mindìg úgy képzelem el ezt a korházasdit, hogy egy baleset történik velem, de senki sem tud róla, ezért nem is látogat meg senki. Gondolom ez így totál agybaj, és most sokan gondoljátok, higy egy újjabb feltünèsre vágyó 12 èves, de nem. Amúgy ez már kb 3 éve tart de magamat nem tudom bántani. 1 x próbáltam de annyira elvetemült állat még nem vagyok. És ezzel ha ìgy elmennèk pszichológushoz mit reagálna ? Totál ostobának nézne, vagy találkozott már ilyennel ?

2014. júl. 10. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mazochista vagy, vannak ilyenek.
2014. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kamaszkori álmodozás.. Én kamaszlány koromban mindig azt képzeltem, hogy baleset ér (persze nem súlyos!) és fekszem a kórházban, körbenállnak azok akikre gondoltam hogy jó lenne ha meglátogatna, és milyen arcot vágnának, mit mondanának, stb... Elmúlt! :) majd elmúlik nálad is, ezzel nem kell pszichológushoz menni.
2014. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 intrepid ***** válasza:
Ha kórházba is kerülsz, ott nem fognak agyonszúrkálni. Kapsz egy infúziót, és abba minden gyógyszert megadnak.
2014. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem szúrkälnának agyon. :) Amúgy ez a "kamasz kor " mikor múlik el ? Mert 20 éves vagyok pár nap múlva, és azt gondoltam, hogy már túl vagyok a kamaszkoron.
2014. júl. 10. 23:26
 5/7 homo ludensz ***** válasza:
Minden lánynak és a fiúknak is van egy vagy több álma. Én is fantáziáltam és fantáziálok néha most is. Azután van a való élet amiben részben beteljesednek az álmok de sokszor nem. Nem nevezném agybajnak mert sokszor olyan témájú a képzelgés hogy soha senkinek nem mondanád el. Addig kár ezen agyalni míg olyan helyzetbe nem kerülsz hogy megtehetnéd hogy gyakorlatban megéld a szituációt. Addig ez csak képzelgés és lehet hogy egy új ismeretség varázsa elfedi a képzelgést.
2014. júl. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te vagy aki imad vert latni is?
2014. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem probléma, egyáltalán nem. Hívj fel.
2014. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!