Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Élvezem ha bánthatok embereket...

Élvezem ha bánthatok embereket, illetve ha engem bántanak. Normális ez?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokat szólogatol be embereknek, ezért elég sokat oltogatnak, érthetően. Azzal van a baj hogy jól esik, tényleg pozitív érzéseket kelt bennem ez a jelenség. Normális ez?

2018. jún. 4. 00:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem normális. Beteg vagy bocs.
2018. jún. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ, kiknek szólsz be. Ha a hülyéknek, az teljesen érthető.
2018. jún. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 nem csodálom hogy ez a véleményed, nekem is ez. Gondoltam, talán vannak olyan emberek akik megpróbálnak ésszerű, pszichológiai magyarázatot adni, köszönöm a válaszod.

#2 nem, simán beszólogatok olyanoknak akik közel állnak hozzám, itt egyedül a tisztelet szab határt. Minél jobban tisztelek valakit annál kevésbé baszogatom.

2018. jún. 4. 01:00
 4/16 anonim ***** válasza:
13%
Esküszöm, hogy nálam is ez van! Nálam azért, mert az iskolába bántottak engem végig testileg-lelkileg, de nagyon durván. S most 30 évesen jól esik nekem másokat bántani szavakkal, meg rájöttem, hogy végülis jó gonoszkodni az emberekkel, mint a jófiút játszani. :D Te miket szólsz és kiknek?
2018. jún. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%

Ugyanez. Beszolos vagyok es bunko sokszor.


N/35

2018. jún. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
4-es vagyok! Ja már látom, hogy leírtad :)
2018. jún. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Rizikós a dolog, mert vannak olyan emberkék, akikről meg nem mondod, hogy a következő pillanatban úgy neked esik, hogy előkap egy kést, és.....

Nem egy ilyen esetet láttam, bár mindenki addig nyújtózkodhat, amíg tud.

Gondolom az ilyen hozzátok hasonlóak szoktak kikötni az olyanoknál, akik nem szólnak vissza, és tűrnek inkább.

Viszont a cérna előbb utóbb elszakad mindenkinél.

A gyerekkori emlékeket ti ismeritek, ha bántalmazó környezetben nőttetek fel, ez lehet a magyarázat.

2018. jún. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó dolog, de biztos megvan a rejtett oka rá, Azért mértékkel csináld, nehogy valaki visszavágjon erősen.
2018. jún. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Leadod a napi feszkót...nem,nem normális.

Mindig ilyen voltál ?

Mióta vgagy ilyen ?

Történt vmi ?

2018. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem sűgősen kezeltesd magad mi elött valakibe végzetes kárt nem teszel.Tudod valakinek azzal hogy beszolsz.bántod es piszkálod őt lehet teljesen le rombolod az önbizalmát es a lelki világát.lehet hogy valakinek ezzel egy életre lelki sérülést okozol.meg érdemlef hogy oltogatnak.nem normális hogy igy viselkedsz ráadásul még örömet is okoz neked.
2018. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!