Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önbizalomhiány, önimádás vagy...

Önbizalomhiány, önimádás vagy megfelelési kényszer?

Figyelt kérdés

A tesóm együtt van lassan 3 éve egy csajjal. Mivel külföldön élek, nem is találkoztam a lánnyal, mivel hozzánk nem jön. A kapcsolatuk amolyan se veled, se nélküled és úgy tűnik, mintha a facebooknak szólna, érzelmek nélkül. Képeket tesznek fel, ősszevesznek, leszedik, megint feltesznek képeket...

viszont nem tudom a csajról eldönteni, hogy milyen, minden héten legalább egyszer pakol fel a netre képeket, de semmi tartalma, csupán vagy a feneke van a középpontban vagy a mellei vagy a combjai. Persze jönnek hozzá a bókok, a jaj de szexi, jaj de ez az. Viszont nem tudom, mi értelme ennek, ő magáról azt mondja, hogy imádja magát, azért, viszont százassával szaladgálnak az ilyen lánykák, mint ő.

Én is ki vagyok magammal békülve, én is van, hogy dekoltáltabb vagy rövidebb szoknyát, ruhát, nadrágot hordok, de nem azért, hogy csináljak egy képet facebookra, hogy azt lessem, hogy hány like meg hozzászólás jön. Jah, és persze ezt úgy csinálja, hogy elméletileg együtt van a tesómmal.


2018. júl. 29. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:

:D pont a hiradóban 2 hete láttam erről beszámolót hogy egyre elterjedtebb ez a betegség vagy nem tudom minek nevezzem.


A nőkkel valami furcsa dolog történt mostanában mindenhonnan az önbizalom duzzasztó cikkek mennek a nőknek és k...va nem reaálisan látják magukat (tisztelet a kivételnek).


Én nem azon csodálkozok, hogy ilyen mert felfuvalkodott fruskából már van elég az utcákon, hanem hogy a testvéred eltudja viselni...szerintem én 2 perc után rosszúl lennék tőle.

2018. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megfelelési kényszer. És rendkívül prűd a csaj,akiről irsz.
2018. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!