Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, ha én elítélem amikor...

Az baj, ha én elítélem amikor valaki nagyon piszkosan mászkál a bevásárlóközpontokban?

Figyelt kérdés

Munka után, de néha előtte is megszoktam állni egy Lidlnél.Szeretem, mivel jobban csak autóval megközelíthető, nem szokott nagy tömeg lenni.


Ami engem mindig is zavart, hogy sok férfi nagyon piszkosan megy be oda.

A piszok alatt nem azt értem, hogy leette, leitta magát, hanem tiszta festékes, vagy egyszerűen koszos.A ráadás,hogy melléje még bukéjuk is van.



És mit pakolnak fel a szalagra tusfürdő vagy dezodor helyett?Naná, hogy alkoholos italokat, sört, rakétát.

El nem hiszem, hogy nincs lehetőségük fürdeni vagy ha azt nem, akkor átöltözni.


2018. júl. 29. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon sok munkás jár ilyen helyekre munka előtt-munka után,nem értem miért csodálkozol.
2018. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Persze, majd az ilyen hisztis pi.csák miatt munkából éppen hazafelé tartva, előbb hazamennek lefürdenek, és még vissza mennek az amúgy is útba eső boltba... És egyébként milyen szaga lenne annak az embernek, aki a 40 fokban kint dolgozik?

te szerencsétlen, tényleg nincs jobb dolgod?

2018. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Magánügyed, tartsd meg magadnak.


Engem nem érdekel pl. ,megveszem ami kell (nem a lidlbe) és megyek a dolgomra. Közös wc-be nem az álltalad említett emberek dekkolnak, mégis mindig szr, h.gy szag van, egy óvatlan pillanat és évekre elintéztek.

2018. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

Ezek közül engem csak a buké zavar.

Az hogy munkából jön,a munkába megy azt megértem,nem lehet mindenki a nap folyamán öltönyben,vagy sima utcai ruhában.

Az pedig az ő dolga,hogy mit vásárol,lehet hogy egy haverja kérte meg,hogy vegyen neki valami piát,nem is saját magának veszi,tehát semmi közünk ahhoz,hogy mit vesz.

Ahogy írtam,buké nem legyen,a munkásruhát is lehet kimosni,váltani naponta,stb.

2018. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Én téged itéllek el kérdező....
2018. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem munkában nincs lehetöségem zuhanyozásra. A nagy forróságban meg mindenki beizzad valamilyen szinten. De az biztos, hogy nem gyalogolok haza fél órát, hogy lezuhanyozzak majd visszagyalogoljak fél órát a bolting és újból fél óra haza.
2018. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos ezek Budapesten tömegközlekedési eszközökre is felszállnak ugyanígy, akár nagy tömegben is és akkor menekülhetsz nehogy véletlenül hozzád érjen! Undorító! Nem szégyen az, ha valaki munkás, de az már szégyen, ha munka után annyira nem képes, hogy öt perc alatt megfürödjön és felvegyen tiszta ruhát! Fúj, rákkeltő ahogy kinéznek! Régen én is dolgoztam gyárban és 18 évesen is volt bennem annyi gusztus, hogy legalább átöltözzek és úgy menjek ki az utcára!
2018. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

7-es!

Nem mindenkinek van lehetősége fürödni a munkahelyén,főleg ha különböző területi munkákat végez,tehát nem fix üzemi helyen.

Budapestről meg ne állj neki okoskodni,mert amíg mindenhol a szemét,a füst,a bűz,a tömeg mindenhol,tökre nem számít egy két munkásruhás ember.Ha nem tetszik,menj taxival,vagy a saját kocsiddal.

2018. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
A munkáltatónak olyan munka esetén ami fizikai megerőltetéssel vagy bepiszkolódással járhat a munka törvénykönyve alapján kötelessége a munka idejére munkaruhát és tisztálkodási lehetőséget biztosítani akkor is, ha a munkavégzés külső helyszínen történik. Ebben az esetben mobil higiéniai konténert kell a helyszínen üzemben tartani vagy legalább a munkáltató telephelyén ahová a munkavállalót köteles saját költségén elszállítani.
2018. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
Az átöltözés nem hely kérdése, mert ahol van egy bármilyen üres helyiség a közelben ott erre lehetőség van, ez inkább igénytelenségi probléma. Engem pl. zavar, mert bepiszkolhatják a ruhámat és akkor az már elvileg anyagi károkozásnak is minősülhet. Munkásnők pl. miért nem járnak ily ruhában, ők át tudnak öltözni?
2018. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!