Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi rosszindulatú,...

Miért van ennyi rosszindulatú, szarkavaró, kétszínű, pletykás ember? Már kezdem utálni az embereket! Ebben lelik örömöket?

Figyelt kérdés
Szemembe hazudik az egyik ismerősöm,hülyének néz és még neki áll feljebb,de arra jó voltam neki hogy egyszer meg fektessen ,pletykáljon és el tünjön,mellesleg én lettem utána be álítva mindennek és még jól be is kavart nekem a haverjaival együtt ! Mellesleg ismertük egymást 10 éve ha nem több.Miért csinálja ezt valaki ?
2018. júl. 29. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Ebből a részletes és mélyenszántó történetből nyilván mindent értünk majd, és hasznos tanácsokat tudunk adni... Vagy mégsem?
2018. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kata 26 ***** válasza:
87%
Sajnos ilyenek az emberek.Sajnos ők nem veszik észre magukat. De tisztelet a kivételnek.
2018. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Üdv Föld bolygón!
2018. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
* a Föld bolygón
2018. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Majd idővel megtanulod az első számú alapszabályt : soha ne bízz senkiben!
2018. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Tudod én mit utálok, amikor valaki órákon át teszi a szemedbe a szépet addíg amíg egyedül van, mikor oda kerül mellé valaki akit régóta ismer akkor meg totál megváltozik. Pofákat vág, morog magában, összenéz a másikkal, na ez mi ?! Pont a héten volt részem egy ilyenben. Undorító.
2018. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajna ez egy sajátosságunk.
2018. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"arra jó voltam neki hogy egyszer meg fektessen...én lettem utána be álítva mindennek"


Basszus! Ha simán meg lehet fektetni, akkor miért csodálkozol ha utána leq..váznak?!

2018. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
simán nem lehet meg fektetni,nem fekszek össze minden férfi ismerősömmel,pedig nagyon teper 1-2 ,még sem jött össze,pedig sportoló,jó adottságokkal rendelkező emberek.Én is emberből vagyok,hónapok óta nem volt semmi féle kapcsolatom,de az ,hogy kivel mikor hol és mit szerintem az mindenkinek a magán ügyének kéne ,hogy legyen
2018. júl. 29. 22:47
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
De csak addig, amíg te magad is nem teszed itt közhírré!!
2018. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!