Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiket bámulnak, néznek a...

Kiket bámulnak, néznek a szemükbe rosszindulatú idegen emberek utcán, bárhol?

Figyelt kérdés

Van akit nem mernek bámulni?

Pl,mert határozott,ijesztő?

Aki gyengébbnek tűnik,azzal teszik,vagy aki erősebb?

Itt ne testi erőre gondoljatok elsősorban,inkább kisugárzásra.

Mi a jobb ilyenkor,nézni szintén(amibe benne van a kötözködés lehetősége) vagy senkire sem nézni(akkor nem gondolnak gyávának?)



2016. aug. 4. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Én általában fejre célzok s hipp hopp, volt zavaró tényező nincs zavaró tényező.
2016. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Meg sem adom az esélyt, hogy valakivel találkozzon a szemünk, mert egyfolytában a földet, kirakatokat, autókat stb. nézem nyílvános helyen, mintha az emberek nem is léteznének. Mégcsak rá se nézek az arcokra, a legközelebbi ismerősöm is simán elmehet így mellettem, anélkül, hogy azt észrevenném. Megvan a dolog hátránya is, mindenesetre mióta így járok-kelek az utcákon, nem kell utólag rossz érzésem legyen egy-egy szúrós vagy furcsa pillantás miatt - mivel észre sem veszem.
2016. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Engem bámulnak állandóan, de őszintén szólva nem érdekel :D. Elég erős hangom van, tehát ha a buszon telefonálok, azt minimum a fél busz hallja, akaratom ellenére, így mindenki rámnéz, de már megszoktam :D.
2016. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Az öregek mindig kint ülnek reggeltől estig és néznek, de ha én rájuk nézek egyből beszarnak. Sokszor direkt vigyorgok mint egy elmebeteg hogy összefossák magukat.

Nem érdekel ha valaki gyávának gondol, nem függök másoktól egyáltalán.

Általában nekem "üres" nézésem van. Nézek előre, ha a szemem elé állnak akkor se érzi azt az ember hogy a szemébe nézek. Amúgy lekell sz.rni.. kit érdekel hogy random emberkék bámulnak?

2016. aug. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm?

A leglenézettebb népcsoport kikkel csinálja ezt?

2016. aug. 5. 07:22
 6/6 anonim válasza:
69%

Ha ciganyokra gondolsz, akkor jelentkezem.

Olyan helyen lakom, ahol konkretan nincs.

Igy mikor felkerultem pestre, nem tudtam egeszsegesen lekezelni, mikor talalkoztam veluk.

Megijedtem toluk, ezt pedig ereztek.

Mindog kerestek a szemkontaktust, hogy belem birjanak kotni, de a verbalis inzultacional tovabb soha nem jutottunk el.

Az a helyzet a szemmel, hogy tenyleg nagyon sokat tud mondani, es valoszinuleg 14 evesen is, vekonyka fiukent azt kozolte le, hogy nem akarok en bajt, csak nem lattam meg ciganyt. Es bocs ezert.


Azota persze fel is nottem es meg is picit, viszont most is felveszem a szemkontaktust akarkivel, mert tisztaban vagyok a szemeim uzenetevel, es ezt az is erzi, aki belenez.

Vannak emberek, akiknek a szemeit egy pillanat utan elkerulom, mert ok nagyon pszihok, es nem erdemes probalkozni, az o agyuk teljesen maskepp jar.

De alapvetoen a legprimitivebb leny is tud olvasni szembol.


Irjal nyugodtan privatot ha van valami, mert nem teljesen konkret a kerdesed.:)

2016. aug. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!