Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért megy egy ilyen ember...

Miért megy egy ilyen ember biztonsági őrnek?

Figyelt kérdés

Középszinten beszél angolul, németül, olaszul, franciául és spanyolul, ráadásul nyelvvizsgája is van mindegyikből.


Tanult jogot, pszichológiai alapszakot végzett, mégis őrnek megy egy helyi Sparba.


Nem értem milyen indíttatás állhat valaki mögött. Szerintetek?


Ennyi nyelvvizsgával messze többet kereshetne más helyeken.


2018. júl. 29. 17:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
hát persze :D
2018. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés, mi értelme lenne?


Komolyan kérdezem. Ismerem az illetőt régóta, kisebb kihagyás után összefutottam vele és nem értem... ő nem mondott erre semmit.

2018. júl. 29. 17:45
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy középfokú nyelvvizsga nem olyan hű de nagy dolog... főleg, ha valaki nem tartja szinten a nyelvtudását az nem sokat ér. Bár ezt meg hiszem is, meg nem is, hogy ténylegesen ennyi nyelven beszél. Hidd el, ha ez igaz lenne és akkora lángész lenne nem ott dolgozna. Egyébként itt Mo.-n hol értékelik a középszintű spanyol meg olasz nyelvtudást?
2018. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Lehet hogy itthon nem értékelik, de ahhoz képest azért nem semmi szerintem. Annyut tudok, hogy családi ügyek miatt maradt idehaza.
2018. júl. 29. 17:53
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Középszint,alapszak,meg tanult ezt is azt is.

Tehát egy fél mekkelek,ilyenekből annyi van,mint égen a csillag.

Egyébként meg azért,mert valakinek van valami papírja valamiről,nem biztos,hogy van gyakorlata,és ért hozzá.

Szerintem ez az oka.

2018. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy pszichológusként nem nagyon van munka Mo.-n, nem?
2018. júl. 29. 18:01
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
semmit nem érnek ezek a nyelvvizsgák. Ráadásul akinek nyelvvizsgája van az nem is biztos hogy tud az adott nyelven, nekem is van, mégsem beszélem az adott nyelvet már. Pszichológia alapszak pedig büfészak.
2018. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%

Azért, mert kamu az egész ember.

Nem egy ilyet ismerek.

Ő ehhez is ért, ide is járt, ott is dolgozott.

Aztán mégis a szalagon dolgozik.

2018. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ezt miért gondolod? Hisz mondtam, hogy ismerem.


Angolból és olaszból együtt vizsgáztam vele még anno. Pszichológiára pedig velem párhuzamosan járt, csak én másik szakra. :)

2018. júl. 29. 18:18
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológia alapszakkal nem lehet dolgozni. 3 év után még csak viselkedés elemző papírt kapnak. Az nem pszichológus.
2018. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!