Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok hálát adni Istennek...

Szoktatok hálát adni Istennek hogy van állásotok és megélhetésetek?

Figyelt kérdés

Szoktatok esténként hálaadó imát mondani köszönetképpen azért hogy van állástok és van megélhetésetek? Igaz hogy amit megkerestek az kb el is megy kajára ami kell hogy dolgozhassatok.... de ez más téma. Éltek dolgozhattok, kelhettek hajnalban, beletek kivan azért hogy másnak 5 Audi álljon a háza előtt, abból amit tőletek rajtatok keres.

Ez bőven meg egy térdre ereszkedést és hálaadást nem?


Sőt, majd a túlvilágon azt kérem majd Istentől hadd jöhessek vissza és ne keressek még ennyit se, hogy a főnök még dagadtabbra hízhasson rajtam.


Bónusz:

na trollkérdés vagy nem?


Bizonyos szempontból naná hogy az más szempontból meg az utolsó szóig igaz!!


2018. júl. 29. 20:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ennyire éri meg itt vállalkozni meg keményen dolgozni :D
2018. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

"Tanulni neked is pont annyira van/volt lehetőséged mint bárki másnak. "



És azt honnan veszed vajon h én nem tanultam? Két diplomás vagyok. És mire megyek vele? Alig kapok többet mint az azonos cégnél dolgozó takarítónő.

2018. júl. 30. 06:48
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a képzeletbeli barátodban vagy a felelősséghárításban, amit az életben megteremtettem, azt egyedül tettem és elég messzire is jutottam, szóval nyilván nem. Bár a stílus alapján ez csak a szokásos kamu munkaügyes.
2018. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

"Nem hiszek a képzeletbeli barátodban "



Újabb tévedés mert akiről szó van az (ő) ha létezik is minden csak nem a barátom.

2018. júl. 30. 13:12
 15/24 he84 ***** válasza:
A dolgok nem Istentől és nem egyéb esetleges felsőbb hatalomtól függnek. Főleg azok a dolgok nem, amiket az emberek maguk értek el, ők tettek érte és nem más. Szóval bocsi, de az ima nem segít semmit se, nem annak köszönhető.
2018. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Diploma és diploma között is van különbség. Emellett akkor tudnod kell nyelveket. Egyet minimum. Panaszkodás helyett próbáljuk meg kitalálni hogy lehetne jobb.
2018. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

"Egyet minimum."


Hát egy nyelvet azt mindenki tud.... azt amit csecsemőként egyből megtanult.

2018. júl. 31. 06:25
 18/24 anonim ***** válasza:

Ja, hogy te vagy az?!

Te nem Istennek köszönheted a csóróságodat, csakis magadnak. Egy éve rinyálsz itt, hogy sz_r a meló, de még mindig ott vagy. Rengetegen ajánlottak neked itt megoldásokat, még olyan is volt aki a sajat cégében ajánlott neked állást, de te nem éltél egyikkel sem, mivel ragaszkodsz a mostani helyedhez. Ez nem isteni bűntetés, meg nem a "sors", hanem a te saját balf_szságod.

2018. júl. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

" volt aki a sajat cégében ajánlott neked állást"


Akkor újra elmondom amíg a felajánlott vagy magamtól talált munka még szarabb ennél is ami most van addig miről beszélünk.

Találok én magamtól állást akár holnapra.

Na de mit??

3 műszak szarért húgyért még ennyiért se? Hát kösz nem.

De akkor se ha az a 3 műszak mondjuk havi 10-20-al többet fizetne.

És azért a 10 többletért hajnalozzak szombatoljak ? Hát kösz nem.

Na ezért mondom. hogy nincs MÁS ÁLLÁS.

Nincs.

AMi van az még ennél is szarabb (= Nincs.)

2018. júl. 31. 09:18
 20/24 A kérdező kommentje:

"de még mindig ott vagy. „


És maradok is amíg be nem dől a hely. Semmi se vehet rá hogy innen eljöjjek max az ha már omlik az egész.

Hogy miért nem jövök el? HOva? A semmibe a közmunkába a még szarabba? Na ezért nem jövök el!!


Sztem annyira érthető mint az 1x1.

2018. júl. 31. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!