Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amikor van állásotok, hogyan...

Amikor van állásotok, hogyan oldjátok meg az interjút?

Figyelt kérdés

Amikor váltanátok és hívnak, mikor szokták időzíteni? Ha munkaidőben, akkor hogyan oldjátok meg, szokott baj lenni?

Nem tapasztalom, hogy rugalmasak lennének, munkaidő utân pl lehetetlen interjút kérni


2018. júl. 2. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Közelibb munkatársaknak.

Puszi,

Szar a meló mentem intejúra.

Főnöknek.

Szia:

Elnézést de sajnos délután elhalaszthatatlan dolgom lesz, Majd a többi nap bepótlom a kimaradt munkát.

2018. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1 jó..:) egyébként szabadságot kérek
2018. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért bőven 5 után is interjút kérni vagy korán reggel, egyszerűen elkéredzkedsz, hogy dolgod van. vagy marad az 1 nap/fél nap szabadság.
2018. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mentem már fél 6ra interjúra, és nem is én voltam az utolsó aznap. Volt, hogy szabit vettem ki. De dolgoztam olyan helyen is, ahol nem lehetett egyik napról a másikra szabit kérni, ott kiirattam magam táppénzre.
2018. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Beraktam a ceges outlookba egy ora out ofnoffic-et, private appointment neven, aztan elmentem. A kutya nem kerdezte mibdolgom volt.
2018. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szabadság, home office...

ha ugyanabban a városba megyek interjúra, ahol dolgozom, akkor később jövök be, korábban lelépek és bepótolom később.

2018. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TappancsMancs ***** válasza:
Ha lehet a szabi az első.
2018. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Eddig

Mondtam a főnökömnek

Elhúztam simán

Este interjúztam kávézóban

2018. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet munka utánra intézni. Én erre nem pazarolnék szabadságot.
2018. júl. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem biztos. nekem volt olyan hogy mondták jó az életrajzom menjek be interjúra. délelőtt 10. mondtam nem jó akkor meló van.

erre közölték hogy akkor köszönjük. és ennyit volt.

2018. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!