Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti sajnáltátok az előző...

Ti sajnáltátok az előző autótokat, mikor eladtátok?

Figyelt kérdés
Túlságosan ragaszkodom hozzá, pedig el kell adnom, mert újat veszünk, és már nem éri meg fenntartani. 4 év után rengeteg emlék fűződik hozzá, talán azokat siratom a legjobban. Néha még könnybe is lábad a szemem, ha arra gondolok, miket éltem át vele, általa, és nagyon nehéz megválnom tőle. A család más autóival, amiket csak simán használtam, azokat nem sajnálom így. De az én első autómnak neve volt, beszéltem hozzá néha, vigyáztam rá 4 évig. Nem bírom odaadni egy koszos valakinek, aki az első kanyarban összetöri. :(
2018. júl. 31. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Pont annyira koszos az illető, mint te, ez egy.

Kettő: egy használti tárgyról van szó, semmi másról. Tárgyakhoz kötődni fölösleges.

2018. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem autó, de a laptopommal éreztem hasonlót. 9 évig vigyáztam rá, már ütött-kopott volt, de bírta és karácsonyra kaptam egy újat, amit nem akartam és az enyémet a férjem a sógornőmnek adta, mert kikötöttem, hogy a sógoromnak nem adom, mert mindent tönkretesz. Persze kb egy hétig volt sógornőmnél, és múlthéten hívtak, hogy bekapcsolni se lehet már. :( nagyon pocsék érzés. Még anyukámtól kaptam, aki már nem él. Ez a hülye sógorom meg szétcseszte. Az új géppel meg mindig a férjem játszik focit meg autóversenyt, nekem meg még egy szövegszetkesztő sincs rajta. Na mindegy.


Próbáld szimpatikus embernek eladni és tarts meg belőle valamit emléknek.

2018. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Autómat nem mert sosem okozott igazán örömöt, átlag 1.6os... Motoromat meg is könnyeztem a maga 600ccm-vel kezdtem, és sok városi vezetés után is úgy szálltam le róla évekkel később is hogy mindig megmosolyogtatott az amit nyújtani tudnak ezek a gépek, eladáskor persze olyannak szántam aki maga is évek óta motorozott már akkor, de neki meg sokadik motor után lett ez.

Én pedig az 1000 köbcentis nagy testvérét választottam, a márkából.


Ha megtehetném autónál vagy motornál hogy eladás helyett, magamnál tartsam őket egy teremgarázsban, akkor nem okozna gondot a döntés, de így hogy pénzből élünk és nincs belőle zsák számra így csak a megtakarítás kipótolásával tud az ember másra cserélni.

Arról nem beszélve hogy ezek tömeg gyártású járművek, nem egy Lotus vagy akármi, így eszmei értékük nincs, hamarabb végzik bontóban vagy az árokban.

2018. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem. A tárgyak csak tárgyak. Pótólhatóak.
2018. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy sajnáltam, még nevet is adtunk az autónak.. Rengeteg élmény, nyaralás kapcsolodik hozzá.
2018. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
melós kocsi volt..nálam nem sok irgalomban részesült..kit érdekel egy kocsi..kocsi-kocsi, vezetni kell profin..azt kevesen tudnak
2018. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Készíts róla pár képet, albumot vagy akár naptárat is, minden szögből, emlékezetes helyszíneken, amiken te is rajta vagy stb. Ilyenkor mindig az eszedbe fog jutni és fel fogod tudni idézni:)
2018. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!