Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor szoktátok eladni az...

Mikor szoktátok eladni az autótokat és miért?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a véleményetekre,mert van aki 1 autóval eljár 15 évig van aki meg évente 2szer cseréli.
2018. máj. 19. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Újabban 3 évig is megtartom, régebben évente cseréltem, de volt ami csak 5 hónapig volt meg. Általában azért cserélem, mert autómániás vagyok, és szeretnék minél több autót kipróbálni, cserénél pedig próbálok mindig feljebb lépni, tehát picivel jobb, picivel erősebb, jobb felszereltebb autót venni, mint az előző. Ja meg így kicsi az esély arra is, hogy pont nálam hibásodjon meg az autó.
2018. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az átírás se olcsó és azért mindig jönnek elő hibák egy használtan megvett autón?
2018. máj. 19. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hosszútávon tartjuk meg. Nem is az a réteg vagyunk aki 5 évig hajtja max. aztán viszi az újat.
2018. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem olcsó, ezerszer jobban járnék anyagilag, ha vennék valami megbízható autót, és tartanám 15 évig. De én nem ezért élek. Meg mostanában, hogy már elég drága autókat veszek, ezeket mint írtam megtartom 3 évig is, és az előzőbe ennyi idő alatt belement 160 ezer km, mert úgy alakult a dolog. A jelenlegi autóba is gyűlnek szépen a kilóméterek. Tehát emiatt sem árt, ha gyakran cserélem. Amúgy van még ezenkivül 2 hobbiautó is (egyik oldtimer), plusz a feleségemé, ezek megvannak több mint 5 éve.
2018. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valami már lassan cserére szorul, ami drága lenne, akkor eladom és veszek másikat.
2018. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!