Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit éreztek, amikor találko...

Ti mit éreztek, amikor találkoztok az utcán olyannal, akivel volt egy írtó gáz tinderes tálalkátok? Ti köszöntök?

Figyelt kérdés

😀

Egyáltalán történt már veletek ilyen?


2018. júl. 31. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Jo a tinder egyaltalan? Nem volt meg ilyen ;D
2018. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem olyan volt tavasszal (akkor még 20 voltam) hogy beszéltem tinderen egy csajjal es amikor szembe mentünk egymással felismert szerintem én is őt és néztünk egy pillanatra egymással de aztán mentunk a dolgunkra. Nem érdekelt a csaj főleg úgy hogy nem is tudtunk egy kicsit sem beszélgetni csak ha a véleményemet kérte ki. Sajnos nem ez volt az egyedüli roasz tulajdonsága mert rá menős is volt és mindenféle dolgot siettetni akart. Eltervezte azt 19 évesen hogy hány gyereke lesz és mik lesznek a nevei 21f
2018. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy felismerném, elég rossz az arcmemóriám 😄
2018. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Hála égnek nekem nem volt ilyen sztorim, mivel egy szőrös csúnya férfi vagyok, így tinderen de szólnak hozzám.
2018. aug. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legutóbb megvolt a match a csajjal, elkezdtünk beszélgetni, de kb a második kérdésemre olyan választ kaptam (vagyis inkább nem kaptam, mert egy szócskát írt), hogy jobbnak láttam elengedni a történetet. Aztán talán 1 hét múlva nagyon nézett egy csaj a buszállomáson, mikor elment előttem, aztán rájöttem, honnan ismerős, de nem volt semmi, csak elég fura volt, hogy még mikor felszállt, akkor is nézett.
2018. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!