Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudjak apro, jelentekte...

Hogyan tudjak apro, jelentektelen dolgokat elengedni? (A tobbi lent)

Figyelt kérdés

Mindig idegeskedek es stresszelek olyan dolgok miatt amik jelentektelenek. Tehat mindig olyanon idegeskedek, hogy "akkor ez most miert, meg hogyan meg mi" tehat ilyen apro dolgokert stresszelek es nehezen tudom elengedni ezeket.


Igen tudom, hulye vagyok, de nem tehetek rola, meg akarok valtozni, hogy ne erdekeljenek a jelentektelen dolgok. Tanacsok??

Elore is koszonom a normalis valaszokat! :)



2018. júl. 31. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom a megoldást, de ugyanilyen problémám van. :/
2018. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
43%
Ez szorongásnak tűnik
2018. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azthittem csak en vagyok igy ezzel. Anyira szeretnek megvaltozni, hogy olyan dolgok amik nem fontosak azok ne erdekeljenek csak azt tudjam ra mondani, hogy "ahh mindegy, nem erdekel" es tovabblepni. :(
2018. júl. 31. 17:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Es a legrosszabb az, hogy emiatt van roszkedvem is. Mert a nem fontos dolgokon idegeskedek. Mar napok ota rossz a kedvem emiatt.
2018. júl. 31. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Ugyanez van velem is. Nagyon idegesítő. :/
2018. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi miatt van rossz kedved?
2018. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hat tobb dolog miatt is rossz kedvem van, de mondok 1 peldat. Ha peldaul valaki valamit rosszul tud, akkor en kijavitom ot, de van olyan amikor erre o aztmondja, hogy szerinte ugy van ahogy o mondja, de neki tokmindegy igazabol, mert ot ugyse erdekli annyira. Szoval igaz, hogy ot nem erdekli es nem foglalkozik vele, de en akkor is szeretnem neki elmagyarazni, hogy hogy van az a dolog, mert szeretnem ha tudna. Pedig tudom, hogy nem erdekli es nem er annyit ez az egesz, hogy idegeskedjek miatta, de sajnos ez van. De most, ne olyan nagy dolgokra gondoljatok, hanem csak kis dolgokra pl. egy filmnel vagy sorozatnal szokott ez lenni. Szoval ilyen dolgokon szoktam idegeskedni, hogy valaki jol tud-e valamit vagy nem es nem mindig van alkalmam megmondani neki a helyes valaszt valamire.

De ez egy regebbi sztori mar. Es ez csak egy pelda volt egy apro dologra ami miatt idegeskedtem. Meg ha peldaul valaki utal valamire nekem akkor azt nem mindig ertem es megkerdezem az illetotol, hogy most ezt, hogy erti? De az a dolog annyira nem fontos, hogy mar o is aztmondja, hogy "ah tokmindegy, nem szamit", de en meg ezen idegeskedem, hogy akkor, hogy ertette ezt, es addig idegeskedek rajta amig mar o is elfelejti, hogy mirol volt szo annyira lenyegtelen.

Meg meg, szoktam azon is idegeskedni, hogy ha valamit megakarok nezni a TV-ben es lemaradok rola, vagy dolgom van es nem tudom nezni (pedig tudom, hogy a neten megtudom nezni, de akkor is ideges vagyok)

Es akkor itt sorolhatnam egymas utan, hogy mik miatt szoktam meg idegeskedni. Rengeteg hulyeseg miatt idegeskedek. Tudom, hogy ez nem normalis es hulye vagyok es nevetseges, de en sem igy akarom, enis el akarom engedni ezeket a dolgokat.

2018. júl. 31. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert nincs valami nagyobb, erősebb célod, ami felé törekednél, ezért "egy helyben toporogsz", és marcangolod magad.


Kit érdekel, hogy egy jelentéktelen dolog jelentéktelen, ha épp a nagy álmát valósítja meg?


pl:

Kit érdekel, hogy a szerelmed melle alatt van egy nagy anyajegy, amikor épp szeretkeztek?


Keress valami nagyobb, értelmesebb, értékesebb dolgot az életedben, és hirtelen el fog tűnni (akarva akaratlanul) a pazarló időtöltés (önmarcangoló jelentéktelen dolgokon való lovagolás).

2018. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!