Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meghalt a macskám, hogyan...

Meghalt a macskám, hogyan tudom elengedni?

Figyelt kérdés
5 hónapja találtam meg az utcán a ház előtt, de még mindig szorít a mellkasom és könnyes a szemem minden nap amikor eszembe jut. Volt már 4 macskám, közülük hármat fiatalon veszítettem el, kettőt elütött az autó, egy pedig eltűnt, értük is sírtam, de ezt most nem bírom kiheverni. Mondhatni a legjobb barátom volt abban a fél évben, kinti-benti cica, minden éjjel mellettem aludt az ágyamon, sokszor arra keltem, hogy az arcomhoz bújik és dorombol, vagy rátette a mancsát a kezemre. Az ablakomból épp rálátok az útszakaszra, ahol aznap éjjel megtaláltam, és ilyenkor is mindig sírok. Olyan vagyok, mint egy érzékeny kisgyerek, annyira szégyellem. SzerintemBármit megtennék érte, hogy csak mégegy puszit adhassak a kis csíkos fejére, úgy érzem nem búcsúzhattam el tőle, nem tudom elengedni, pedig nagy szükségem lenne rá. Van nálunk most is macska, de ők teljesen másak, nemsokára lesz új kiscica is, de az sem ugyanaz. Sosem éreztem még ilyen közelinek egy állatot, pedig mindegyiket szeretem. Mit tegyek, hogy el tudjam engedni?
2018. máj. 22. 02:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sokat tudsz tenni. Idővel fog enyhülni a fájdalom. Nekem is minden kedves állatom hiányzik, bár nekem kutyáim voltak. Mind elmennek egy idő után, ez sajnos így működik.
2018. máj. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Szerintem kár ostoroznod magad amiatt, hogy nem tudtad elengedni. Ha egy ember-szeretted halna meg, őt se 2 napig gyászolnád. Ha egy állatka ennyire közel áll valakihez, természetes, hogy fáj az elvesztése és nem tudja a gazdája pár nap alatt kiheverni.
2018. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Idő, ápold az emlékét. Az segít feldolgozni.
2018. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!