Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt mondták, hogy hasonlítok...

Azt mondták, hogy hasonlítok Sheldon Cooperre, aki nem tudom milyen sorozatban szerepel. Most akkor ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Megnéztem a fazont és elég csúnyának találom. Nem tudom, én nem ismerek magamra benne, külső visszajelzések alapján sem voltam eddig rossz pasi.

Ha tényleg úgy nézek ki, többet én lányhoz nem szólok...



2018. júl. 31. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

"többet én lányhoz nem szólok" :D


Sheldon nem is csunya!

2018. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus feje van,de nem mondanám adonisznak.Amúgy nem csúnya, olyan átlagos.Azt hiszem az Agymenőkbe játszik,ami a Comedy Centralon megy.
2018. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem mindegy, hogy külsőre, vagy tulajdonságra. Sheldon nem ronda, de ahogy viselkedik.. na az gáz, ha valaki szerint te is úgy viselkedsz.
2018. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Na hát az nekem már doszt elég, hogy csak amolyan kis átlagos.

Lényegtelen inkább megpróbálok nem rá gondolni mert már tényleg kezdem őt látni ha tükörbe nézek.

2018. júl. 31. 22:53
 5/20 A kérdező kommentje:
Külsőre az a baj.
2018. júl. 31. 22:53
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem egy szép srác nem véletlen ő játssza a bogaras fura geek figurát .De szerintem sok csajnak így is tetszik ,annak ellenére ,hogy a színész meleg.
2018. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát de engem szép srácnak tartanak, legalábbis gondjaim nem voltak eddig. Na mindegy, kiverem a fejemből akkor is. Ha majd többen mondják akkor majd depresszióba esek.
2018. júl. 31. 23:11
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennyire más véleményére adni.Lányként mondták rám,hogy úgy nézek, mint Steve Aoki, de nem vettem magamra.Nem nagy dolog.
2018. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

"aki nem tudom milyen sorozatban szerepel"


Ennek ellenére tökéletesen írod le a nevét és már meg is nézted az interneten.


Kamu szagot érzek.

2018. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Tudok angolul, meg valami menők azt tudtam is, de nem néztem meg, hogy tökéletesen mi, hogy még írjam bele a kérdésbe.
2018. júl. 31. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!