Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha azt momdták hasonlítok...

Ha azt momdták hasonlítok Jack Sparowra, az pozitív vagy negatív? Hogy érthették?

Figyelt kérdés

(Nem vagyok alkoholista)


A lényeg az, hogy a suliban beszélgettünk, hogy ki melyik filmes karakter lenne, és nálam szinte azonnál rávágták, hogy Jack Sparrow



2018. jan. 25. 21:40
 1/8 obione válasza:
hatalmas arc mindenki kedvence csajok odaig vannak erte. szerintem orulj
2018. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2018. jan. 25. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Szereted a rumot?
2018. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem külső vonásokra értették? Nézd meg, hogy külsőre hasonlítotok-e; ha ennyire egyöntetűen mindenkinek őt juttatod eszébe. Vagy pl nemtom esetleg ilyen lazásabb, linkesebb fajta? Ilyen könnyedebben veszi a dolgokat, de össze is jönnek neki a dolgai? Vagy szereted a kalandot, vagy incselkedést? Vagy valami kalózvonásaid vannak? Vagy pl szemtelen, pimasz viccesen időnként? Vagy vezető személyiség vagy? Vagy esetleg szereted a csillogó dolgokat, kiegészítőket, mint ékszerek? Amúgy számomra Jack egy szerethető karakter. Régen láttam a filmet, de így maradt meg bennem, hogy Jack -mindene ellenére(?) - egy szerethető figura. Ezt a mindene ellenérét nem tudom. Mert végülis sokan nem szeretik biztos, mert kalóz, és a kalózok átugrálnak a mesékben, filmekben más hajókra, és kifosztják őket:S:D Tehát lehet, hogy pl adott esetben valakinek a számára, illetve sokak számára idegesítő tulajdonságokkal rendelkezel; de mindezek ellenére is még szerethető vagy. :) Amúgy Jack engem nem idegesített. Úgy maradt meg bennem, hogy komálom. :)
2018. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jack sparow egy keith richards karikatúra.

ő meg arról híres,hogy mindig úgy be volt állva,hogy mindenki röhögött rajta milyen szinten kész van.

de lehet hogy csak raszta hajad van és ezért jutsz róla az eszükbe.

2018. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy hasonlítok rá külsőre
2018. jan. 26. 07:53
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak tudnám, hogy a lányok mi a tarisznyarákot szeretnek egy totál idegesítő, feltűnési viszketegségben szenvedő rasztafári kalózutánzatban, aki úgy beszél mint egy látensbu_zi.
2018. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha ez megnyugtat kedves utolsó, én nem vagyok nagy rajongója
2018. jan. 26. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!