Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogjam be a szám...

Hogyan fogjam be a szám illetve hogyan ne beszéljek hülyeségeket?

Figyelt kérdés

Akarva akaratlanul is mindig mindig ez van.

Ha beszélgetek egy ismertlennel vagy ismerőssel iszonyatosan nagy hülyeségeket tudok mondani, meg bántom a másikat... Nem gondolkozom előbb beszélek. Nagyon hamar változtatni akarok ezen.

Indulatos vagyok nem gondolkodom esélyes hogy emiatt akár az egész életem tönkre mehet...

Valamilyen gyakorlat van arra hogyan maradjak csendbe? Hogyan ne mondjam ki azonnal ami a szívemen van?



2018. aug. 1. 18:31
 1/2 anonim válasza:
Milyen hülyeséget például? Lehet hogy csak őszinte vagy és nyilván az igazság nem mindig esik jól. Van valami konkrét példád?
2018. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem akkor van ilyen, ha azt gondolom, hogy a masik ember azt gondolja rólam, hogy nem kedvelem. Ilyenkor önkéntelenül kompenzálni próbálok, ami pontosan ilyesmihez vezet mint amiket írtál. Hülye, sértő poénok, van mikor napokkal később esik le mit mondtam... és ha megint talalkozunk, akkor emiatt még baratságosabb próbálok lenni. Én azt mondanám, inkább kevesebbet beszélj ha lehet, és kérdezz ilyen szokásos dolgokat, hogy mi van veled, hogy vagy, jobb ötletem sajnos nincs.
2018. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!