Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nagyon ciki ha nem szeretek...

Az nagyon ciki ha nem szeretek alkoholos italokat inni pl. sört, bort? Stb.16/f

Figyelt kérdés
Az eszemmel tudom, hogy nem attól lesz menő valaki ha iszik, de kíváncsi vagyok a korosztályom véleményére, elsősorban lányokéra. Osztálykiránduláson is kínáltak a srácok sörrel, de nem kértem. Nem rugtak be, nem erről van szó, elég normálisak csak mégis......

2018. aug. 1. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne "menő" akarj lenni, hanem önmagad!
2018. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem egyáltalán nem az. Tégy úgy, ahogy neked jólesik. Inkább azt tartom gáznak, ha azért cselekszik egy srác valahogy, mert attól szerinte menő lesz, annak ellenére, hogy neki egyáltalán nem.jön be a dolog. Szóval, nem, bőven nem.:)

Sőt, mondom ezt úgy, hogy én is el szoktam járni a barátaimmal kocsmázni és én is szoktam iszogatni, normális kereteken belül.

2018. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyeskedj, ez inkäbb jo tulajdonsäg, mintsem rossz :D ! Hisz 16 vagy meg csak:)
2018. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, bárcsak több ilyen ember lenne. :D 20 éves lány vagyok, de mindig is utáltam az ilyen gusztustalanságokat, és próbáltam hasonlóan gondolkodó párt találni, szerencsére sikerült is. Már a szaguktól is rosszul vagyok. Azzal persze nincs baj, ha valaki mértékkel, a barátival iszogat, és el tudom fogadni, hogy más szereti. Csak az a gond, hogy sokan nem tudnak mértéket tartani. ._. Nem kell olyasmit innod/enned vagy csinálnod, amit nem akarsz. Ha a barátaid jó fejek, ahogy írtad, nem fognak emiatt kiközösíteni. Nem lehet mindenki egyforma.
2018. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon ciki, sőt gàz.


A te helyedben ki sem mennék az utcára. Mi van ha valaki meglátja, hogy józan vagy?


Ugye nem gondolod komolyan, hogy józanul valaha is befogsz csajozni? Akár megis öltheted magad olyan gáz...

2018. aug. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se gáz!:) Én se iszok semmilyen alkoholt,max alkoholmentes sört.Örülj neki hogy neked nem a részegség a buli.
2018. aug. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi 15 évesen kezdtük az italozgatást. F0s sörrel, borral vagy éppen a legolcsóbb vodkával bekeverve. Mi se igazán szerettük, viszont nem is azért ittunk, mert különben nem leszünk menők, hanem mert kíváncsiak voltunk milyen lehet berúgni; és még azon belül is mik a határok. Na most nem azt mondom, hogy ez a követendő példa, de idővel mi is megszerettük a legtöbb piát, szóval azt tudom tanácsolni, hogy majd kóstolgass különböző italokat, és előbb-utóbb hozzászoksz az ízéhez + rátalálsz azokra, amik neked ízlenek.
2018. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, amit nem kívánsz, ne egyél-igyál! F 40
2018. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, azért ne igyál hogy menő legyél, semmi értelme, rossz is az íze, engem egyszer itattak le pont ennyi idős volt fiú, hagytam is magam, szilveszteri volt, pont éjfél kor ki mentem hányni, tüzijáték stb..

Aztán semmire sem emlékszem.

Ezekután azt mondták állítólag hajnali 2 körül ki mentem levegőzni, 2 utcával arrébb találtak meg az árokban reggel 6 kor még szerencse hogy nem volt az a nagy hideg, különben elég nagy baj lett volna, soha többé nem iszok max egy pohárral.

2018. aug. 3. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!