Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az ciki, ha 15 évesen nem...

Nocobra kérdése:

Az ciki, ha 15 évesen nem szoktam péntekenként rendszeresen bárokba, klubokba járni inni a haverokkal?

Figyelt kérdés
Osztálytársak és más korombeli ismerőseim, szinte egytől egyig igen, akár már több éve.
2012. febr. 26. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy ciki. Az ciki, amit ők csinálnak.
2012. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
46%
Egyáltalán nem ciki. Inkább az a ciki, ha valaki minden hétvégén berúg. De most éppen ez a "trendi", és a divatmajmoló birkák ilyenkor mennek felvágni azzal, hogy milyen menők. Én sem járok diszkóba, bár inkább azért nem, mert ettől a segglötyögtetős, lassú divatzenétől rosszul leszek... Te jól csinálod. 15/L
2012. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 bánomisén ***** válasza:
91%
Normálisnak lenni sosem ciki.
2012. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Miért lenne az? Én néha elmegyek egy barátnőmmel a sörözőbe pizzázni meg meccset nézni és ennyi. A piától próbálom távol tartani magam, mert túlzásba vittem mostanában, az elektronikus zenére táncikálás meg végképp távol áll tőlem. Inkább elmegyek egy rockkoncertre, ott kitombolom magam, bedobok két felest és hajnalban az első vonattal go haza. Nekem ennyi szórakozás egy időre, nem kell részegen hazatántorogni minden pénteken késő este a kocsmából. És még senki nem mondta, hogy gáz lenne amit csinálok.

Ha nem szeretnél menni, meg nem éreznéd jól magad ott, akkor ne menj. Inkább mint hogy azt mondogassák hogy 'lazíts már', aztán döntöd magadba a piát, hátha akkor jobban fogsz szórakozni.

2012. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, főleg ha úgy nem mész, hogy hívnak és visszautasítod. engem soha nem hívnak, és ezért érzem gáznak, nem amiatt, hogy hová nem járok
2012. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy nem jársz, ráérsz még etekre. Azzal van gond, hogy náluk rendszer...
2012. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 26. 22:55
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Ha nem mégy velük, nem folysz bele a társaságba és nem iszol, több agysejted marad.

Ők majd elisszák az eszüket és kapcsolatokra tesznek szert. Neked nem lesz annyi kapcsolatod, viszont megmarad az agyad. Azzal pedig legalább annyira lehet vinni ha jól használod, mint a kapcsolatokkal.

Szóval sose szégyelld, ha nem mégy zülleni, ők a hülyék és nem te. Viszont keresd meg a hasonszőrű embereket és azért járj el velük szórakozni (nem zülleni), mert ha kihagyod a bulizást a fiatal korodból, később nagyon bánni fogod, ráadásul sokkal nehezebb lesz csajozni/pasizni.

2012. febr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az! 15 évesen otthon a helyed, nem az éjszakában, páne kottára beb*szva!
2012. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 MrTumbles ***** válasza:

egyaltalan milyen klubba meg barba engednek be egy 15 evest? megkerdezhetem? hol vannak ilyenek? ugy tudom 18 even felulinek kell lenni ahhoz hogy ejszakai szorakozohelyre beengedjenek nem? es egyaltalan hogyan lehet alkoholt venni 15 evesen?mit mutat fel a diakigazolvanyat hahahaha!

kerdesedre a valasz:nem ciki egyaltalan. nem kell csinalni valamit ha nem akarsz csak azert hogy "cool" legyel a jelenlegi haveri tarsasagban. keress olyan baratokat akikkel kozos az erdeklodesi korod.

2012. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!