Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek ciki ha valaki...

Szerintetek ciki ha valaki nagyon durván berug egy bulin? Vagy ha kb 1x-2x fordult vele elő, annyira nem gáz? Mértékkel inni, vagy néha megengedni magunknak egy-egy kilengést? Van vicces piás sztoritok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 11:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Nekem vannak pl olyan ismerőseim, akik nem csinálnak ebbőkl nagy ügyet, de vannak akik buliban kb isznak 2 korty sört és utána 2 évig arról beszélnek, hogy mennyire ciki volt h xy berugott...
2013. febr. 22. 11:52
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
ciki
2013. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Specus válasza:
82%
Letörtem a fogam. Elhagytam az utazótáskámat. 200km-rel odébb ébredtem. Kiengedtem a tyukokat. Elloptunk egy 30 méteres ponyvát, majd feldöntöttünk egy toi-toi wct Soundon, ami tele volt szarral. Lehánytam a hátamat. Leszakítottam egy szekrénysort. Kidobtuk a 7.emeletről a karácsonyfát. Panel pogo. Távolba dobás az út menti fényvisszaverős szarokkal. Távolba hugyozás a 7.emeletről. Részeg biciklis sztorik. Ennyi címszó jutott eszembe hirtelen.
2013. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Én szégyelném magam, ha arák egyszer is előfordulna. Nem viselem el, ha nem tudom kontrolállni a cselekedeteimet és enélkül is jól tudom érezni magam egy bulin
2013. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én cikinek érzem de ha valaki más csapja szét magát akkor nem. Leg durvább dolgaim:

gázspray befújás a wc-n, unokatesómat kidobtam az ablakon, a hányás az magában elég ciki más elõtt fõleg hogy hanyat fekve magam mellé

2013. febr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fordult csak elő, hogy lány létemre nagyon durván berúgtam, ennek 2 éve volt de azóta sem ittam 2 pohárkánál többet, mert azt a szégyent nem akarom még egyszer át élni :D
2013. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

velem is elő szokott fordulni néha-néha.Szerintem nem ciki,mindenkivel előfordul néha napján.A legjobb barátaimmal nem ciki,utána még egy hónapig röhögünk,hogy te jóó isten,miket csináltunk (természetesen akkor ők is mocskosul bebsznak ). Ha olyan társasággal vagyok,akik nem annyira közeli barátaim,akkor másnap tök semleges a dolog,nem szoktam szégyellni sem,mert mindig van valaki,aki még nálam is sokkal jobban kiüti magát.Akkor szoktam szégyellni,ha olyan társaságban vagyok,akik között pár embert nem ismerek.

Nekem is vannak vicces történeteim,néhányat szerintem 50 év múlva is emlegetni fogunk,buli utáni nap olyan,mint a Másnaposok.De ide nem merem leírni:D

2013. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!