Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire lehet gondolni?

Mire lehet gondolni?

Figyelt kérdés
Egyik nap láttam egyik ismerősöm a barátnőjével. Már nagyon régóta nem láttuk egymást. Mikor észre vettük egymást, akkor hosszan mélyen a szemembe nézett, én szintúgy. Közben mosoly volt rajtam, mondhatni az arcomra fagyott a mosoly. Egészen addig néztük egymást, míg el nem mentek előttem. És láttam hogy a szeme sarkából, picit lehajtva a feje enyhén felém fordítva is engem nézett és mosolygott én meg hirtelen lepillantottam a földre. Nem szóltunk egymáshoz, csak néztünk egymás szemébe. A Mire gondoljak? Miért nézhetett így? Várhatta hogy köszönök vagy megszolítom?

2018. aug. 2. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a köszönésre gondolok. Ha ismerősök vagytok, akkor bárkitől elhangozhat egy: "Szia." Aztán a másik fél is viszonozza majd.
2018. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, de ha ismerősök vagytok, miert némán mosolyogtok egymásra, köszönés helyett?
2018. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Komolyan, hosszú ideig nézett mélyen a szemembe. "Lefagytam" . Valahogy úgy éreztem, hogy nem tudnék megszólalni. Csak rá és a tekintetét tudtam figyelni. Mintha mondani akarna vele valamit.
2018. aug. 2. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ellenkező nemű ez az ismerősöd? Mert akkor sok mindenre lehet gondolni...
2018. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen. Férfi
2018. aug. 3. 08:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bejössz neki. De az is lehet, hogy csak a barátnőjét akarta bosszantani. Ki tudja? Mindenesetre ha legközelebb találkozol vele, köszönj neki! :)
2018. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!