Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire szoktatok gondolni?

Mire szoktatok gondolni?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy amikor unatkoztok stb. Mi jár a fejetekben? Csak kíváncsi vagyok rá.

2017. júl. 26. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor unatkozok, olyanokon mikor fogok meghalni mikor vesztem el a szüleimet, jól fogok-e keresni, mi lesz a munkám, valaha bejutok-e főiskolára. Akire felnézek azzal valaha fogok-e találkozni, beszélni vele, Vajon lenéz-e engem, mert nincs diplomám...próbálok kevésbé stresszes lenni
2017. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerelmen, az élet értelmén, a hobbimon, karrieren, aztán a szexualitáson. Utána már nem unatkozom. ☺
2017. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, igazából marha sok minden... De itt van pár, a főbb témáim közül: családi stressz, fiúk, könyvek, bakancslista, az emberi hülyeség, hogy hogyan küldjem el az alsó szomszédainkat németül a búsba, szex, szerelem, háború, iskola, rubik kocka és a jövő.

Ja, és nem utolsó sorban, hogy mivel űzhetném el az unalmamat.

2017. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Clay Morrow ***** válasza:
Többnyire sok hülyeség, fantázia, filmek és szuper képességek beépítése az életembe, persze mindez a fejemben. Vagy épp azon, hogy mit kéne csinálnom, hogy ne unatkozzak.
2017. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Általában vagy komoly filozófiai dilemmák és kérdések, de nagyon sokszor apró saját problémáim, például egy programozási gubanc, vagy valamilyen egyéb ötlet.

Unatkozni sohasem szoktam, nem ismerem az érzést.

2017. júl. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Unatkozás embereknek való.
2017. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne már nem felébredni egy reggelen, - mert elegem van abból, amit manapság "életnek" neveznek úgy általában!
2017. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!