Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vegetáriánus emberek azért...

A vegetáriánus emberek azért nem esznek állati eredetű táplálékot, mert undort kelt bennük, vagy mert állatvédők?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 00:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Vagy mert rá jöttek arra, amire a sok birka ember még nem, úgy gondolom hogy ez lehet vagy is egyik vega ismerősöm ezt mondta, egyszer amúgy mindenki rá jön valaki túl későn,valaki pedig időbe...
2018. aug. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1. : Mármint , hogy van aki "így született" szerinted?

Vagy arra gondolsz,hogy egészségügyi okok miatt váltott étrendet?

2018. aug. 3. 01:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: A választ nem tudom, mivel minden ember más, nem mindenki feltétlen ezért csinálhatja.


Bár én nem vagyok járatos ezekben, azért tisztázzuk a fogalmakat.


VEGETARIÁNUS: Aki nem eszik húst

VEGÁN: Aki nem eszik semmilyen állati eredetű táplálékot, így tejtermékeket sem például

2018. aug. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Kapaszkodj meg, vannak olyanok akik azért nem esznek húst, mert a húsipar az egyik legkörnyezetszennyezőbb ipar, ami csak létezik.

Egyébként mindenkinek megvannak a saját indokai, nem lehet az egész mozgalmat egy mondatban összefoglalni.

2018. aug. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbben állatvédők közülük, de ezen az oldalon olvastam olyanról is, aki mióta csak az eszét tudja, utál mindenféle húst, nem szereti az ízüket, sem az állagukat.
2018. aug. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Az 1#-es annyira sült malac, hogy még kifezezni se tudta magát :)))) Se füle, se farka :)
2018. aug. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#1! Most akkor mi az a hatalmas titok, amire te rájöttél, a húsevők meg még nem? Ez kimaradt a mondókádból.
2018. aug. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Is-is. Biztos előfordul mindkét indok.

Én pl. nem szeretem a húst, undorodom tőle, leginkább a zsírosabb fajtáktól.

Egyetlen hús van amit megeszek, a csirkemell. Semmi más. Mert az száraz.

Nem tudom ez miért lehet, valami köze biztos van ahhoz, hogy gyerek koromban a menzán, de néha még otthon is a számba került olyan húscafat amit csak rágtam, rágtam de nem tudtam lenyelni, majd öklendezve kiköptem. Undorító.

2018. aug. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 October15 ***** válasza:
100%
1.: Mire jöhettek rá? Arra, hogy a biológiai, anatómia, genetika egy merő fszság és valójában a fogazatunk nem utal arra, hogy mit kellene fogyasztanunk? :D
2018. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 October15 ***** válasza:
71%
Ami meg a húsipart illeti...: Ja persze.. :D Elvégre mint tudjuk egy elcseszett olajfúró platform vagy egy léket kapott tartályhajó, esetleg az atomerőművek amiből amúgy Csernobil kisiskolás volt, lásd Mayak. Ahogy természetesen a szénerőművek meg úgy általában a nehézipar, vegyipar is tök környezetbarát na de a hús ipar az maga a halál. :D
2018. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!